Niksar’da asayiş uygulaması

Tokat’ın Niksar ilçesinde çok sayıda polisin katılımıyla araç ve sürücülere yönelik asayiş uygulaması yapıldı.Vatandaşların daha huzurlu ve güven içinde yaşayabilmesi için Niksar İlçe Emniyet Müdürlüğü güvenlik tedbirlerini...

Niksar’da asayiş uygulaması

Tokat’ın Niksar ilçesinde çok sayıda polisin katılımıyla araç ve sürücülere yönelik asayiş uygulaması yapıldı.

Vatandaşların daha huzurlu ve güven içinde yaşayabilmesi için Niksar İlçe Emniyet Müdürlüğü güvenlik tedbirlerini elden bırakmıyor. Bir süre önce akşam saatlerinde Niksar’da 200 polisin katılımı ile yapılan huzur ve asayiş uygulamasının ardından bu defa ise araç sürücüleri ve yolculara yönelik asayiş uygulaması yapıldı. Akşam saatlerinde başlayan asayiş uygulamasına, Tokat’tan gelen asayiş, özel harekat, çevik kuvvet ve trafik ekiplerinin de aralarında bulunduğu çok sayıda polis katıldı. Zırhlı araçlar desteğinde yapılan uygulama noktalarında yapılan kontrollerde kişilerin üst aramaları, GBT sorgulamalarının yanı sıra el çantaları ve valizleri de kontrol edilerek sürücülerin evrakları incelendi.

İlçenin üç farklı noktasında yapılan uygulamada bazı kişilerin araçlarında ve üstlerinde kesici aletler, haydar tabir edilen sopa ve muşta ele geçirilirken, alkollü olarak araç kullanan sürücülere ise cezai işlem uygulandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER