Anasayfa /  Foto Galeri

Ahmet Çakar'dan flaş hakem yorumu! Maç günü gece saat 2'de hakemi değiştirmek istediler

Futbol yorumcusu Ahmet Çakar, Fenerbahçe-Beşiktaş maçının ardından yaptığı açıklamada "Dün gece 2'den sonra MHK arasında konuştu, 'Hakemi değiştirelim' dedi. 'Çocuk hastalanmış olsun, ateşim var, öksürük var falan diyelim' diye düşündüler ama 'Bunu yediremeyiz Türkiye'ye' dediler. Seni oraya veren Serdar Tatlı'nın Allah cezasını versin" dedi.

Ahmet Çakar'dan flaş hakem yorumu! Maç günü gece saat 2'de hakemi değiştirmek istediler - Sayfa 1

Eski hakem ve futbol yorumcusu Ahmet Çakar, Beyaz Futbol programında Fenerbahçe-Beşiktaş derbisi sonrası gündemini değerlendirdi. Çakar, dev maçın hakemiyle ilgili çok konuşulacak bir iddia ortaya attı.

Ahmet Çakar'dan flaş hakem yorumu! Maç günü gece saat 2'de hakemi değiştirmek istediler - Sayfa 2

İşte Ahmet Çakar'ın yaptığı açıklamalar;
Dün gece 2'den sonra MHK arasında konuştu, hakemi değiştirelim dedi. Herkes uykudayken MHK değiştirelim dedi, bu kaygıda haklılar. Çocuk hastalanmış olsun, ateşim var, öksürük var falan diyelim diye düşündüler ama bunu yediremeyiz Türkiye'ye dediler. Sonra bu çocuğun babasının yaptığı yüzünden görevden alalım mı dediler.

Ahmet Çakar'dan flaş hakem yorumu! Maç günü gece saat 2'de hakemi değiştirmek istediler - Sayfa 3

"İSTERSE BENİ ARASIN"
Seni oraya veren Serdar Tatlı'nın Allah cezasını versin. Benim MHK'de kuşum var, hakemler arasında da var. Rıdvan Dilmen istiyorsa beni özel telefondan arasın, kuşum bana neler söylüyor anlatayım. Rıdvan Dilmen ile ilgili neler söylediğini anlatayım.

Ahmet Çakar'dan flaş hakem yorumu! Maç günü gece saat 2'de hakemi değiştirmek istediler - Sayfa 4

"BU LAF SÖYLENİR Mİ?"
Kuş aradı, buyur kuşum dedim. Yarın derbi yönetecek hakemin babası, 'Oğlum küçükken Galatasaraylı, ben Beşiktaşlıyım' diyor. Bu denir mi?