Anasayfa /  Foto Galeri

Bu Cuma Vizyonda Yer Alacak Filmler Belli Oldu

3 Mayıs Cuma günü vizyona girecek yeni filmlerle buluşturuyor. Vizyonda yer alan filmlerin yanı sıra Tarot (Horrorscope), Bakkal Amca: Mahmut Tuncer, Back to Black, Sobe: Sakallı Bebek, Çocuk Kalbi, Sinemada İtiraz Ediyorum, Üç Günlük Dünya, Grabuna, Şahsi Meselemiz Merkez Üssü Hatay, Küçük Prens Karlar Ülkesi (The Swiss Adventure), Tereddüt Çizgisi ve Hanna ve Minik Canavarlar (Hanna And The Monsters) filmleri sinemaseverlerin beğenisine sunuluyor.

Bu Cuma Vizyonda Yer Alacak  Filmler Belli Oldu - Sayfa 1

Pek çok filmi dünyayla birlikte vizyona getiren Paribu Cineverse, bu Cuma da birbirinden farklı türde yerli ve yabancı filmleri vizyona getiriyor. Komediden korkuya, dramdan gerilime ve animasyona önemli yapımların vizyonda olacağı Cuma günü, sinemaseverlere farklı dünyaların kapılarını aralayacak. Tarot (Horrorscope), Bakkal Amca: Mahmut Tuncer, Back to Black, Sobe: Sakallı Bebek, Çocuk Kalbi, Sinemada İtiraz Ediyorum, Üç Günlük Dünya, Grabuna, Şahsi Meselemiz Merkez Üssü Hatay, Küçük Prens Karlar Ülkesi (The Swiss Adventure), Tereddüt Çizgisi ve Hanna ve Minik Canavarlar (Hanna And The Monsters) filmlerinin içerisin de bulunduğu 3 Mayıs Cuma haftasının vizyon programı ve detayları www.paribucineverse. com üzerinden takip edilebiliyor. 
3 Mayıs Cuma günü vizyonunun öne çıkanları

Bu Cuma Vizyonda Yer Alacak  Filmler Belli Oldu - Sayfa 2

Senaristliğini ve yönetmenliğini Anna Halberg ve Spenser Cohen’in üstlendiği Tarot (Horrorscope), tarot falı okumalarında önemli bir kuralı ihlal eden bir grup arkadaşın başına gelenleri konu ediniyor. Bir grup arkadaş, başka birinin destesini asla kullanmamak şeklindeki kutsal Tarot okuma kuralını pervasızca ihlal ettiğinde, bilmeden lanetli kartların içinde sıkışıp kalmış, korkunç bir kötülüğü serbest bırakırlar. Birer birer kaderle yüzleşen gençler, kartların öngördüğü gelecekten kaçmak için kendilerini ölüme karşı bir yarışın içinde bulurlar.

Bu Cuma Vizyonda Yer Alacak  Filmler Belli Oldu - Sayfa 3

Bilal Kalyoncu yönetmenliğinde vizyona girecek Bakkal Amca: Mahmut Tuncer, biyografi filmi çekerek işlerini yoluna koymayı planlayan bir yönetmenin hikayesini konu ediniyor. Yönetmen olan Tevfik Gürol, kayınçosu Kuntiz ile hangi projeye el atsa batırır. İşleri bir türlü yolunda gitmeyen Tevfik, yapımcı Taner Dişli’nin biyografi filmlerinden çok para kazandığını görünce Mahmut Tuncer’e bir biyografi filmi çekmeye karar verir. Bu film sayesinde tefecilere olan borcunu ödemeyi uman Tevfik’in tek sorunu Mahmut Tuncer’in yaşayan ve ismi unutulan bir türkücü olmasıdır. Acaba bu film tutacak mıdır?

Bu Cuma Vizyonda Yer Alacak  Filmler Belli Oldu - Sayfa 4

Marisa Abela, Jack O'Connell ve Eddie Marsan’ın oyuncu kadrosunda bulunduğu Back to Black, 27 yaşında hayata veda eden İngiliz caz ve soul müzik ikonu, Grammy ödüllü şarkıcı Amy Winehouse'un hayat hikayesini konu ediniyor. Amy Winehouse'un hayatının bilinmeyenlerinin anlatıldığı yapımda, efsanevi sanatçının şöhret basamaklarını çıkışına ve çığır açan stüdyo albümü Back to Black'in yayınlanışına kadar hayatının birçok dönüm noktasına odaklanıyor. Amy'nin bakış açısından anlatılan filmde, tüm zamanların en efsanevi albümlerinden birinin merkezindeki çalkantılı ilişki anlatılıyor.