Anasayfa /  Foto Galeri

Haluk Levent'in kampanyasına kimler katıldı? İşte o ünlüler...

Türkiye'deki koronavirüs salgını nedeniyle sıkıntılı günler geçiren ailelere yönelik yardım kampanyası başlatan Haluk Levent'in çağrısına ünlü isimlerden destek yağdı. İşte Haluk Levent'in Dayanışma günleri kampanyasına katılan ünlüler...

Haluk Levent'in kampanyasına kimler katıldı? İşte o ünlüler... - Sayfa 1

Sosyal sorumluluk projeleri ile tanınan ve Türkiye'de birçok kişiye Ahbap Derneği aracılığıyla yardımcı olan Haluk Levent, koronavirüs karşısında da sessiz kalmadı ve birçok ailenin aylık temel gıda ihtiyaçlarını karşılamak için harekete geçti.

Haluk Levent'in kampanyasına kimler katıldı? İşte o ünlüler... - Sayfa 2

Sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama ile bu harekete herkesi davet eden ve bu dönemlerin dayanışma günü olduğuna dikkati çeken Haluk Levent, sosyal medya üzerinden, "Ben sizlerden daha hayırsever değilim. Sadece daha koordineliyim. 

Haluk Levent'in kampanyasına kimler katıldı? İşte o ünlüler... - Sayfa 3

Gelin Ahbap'ları siz de kucaklayın. Gün dayanışma günüdür! Bireysel değil hep birlikte hareket edelim. Sizi seviyoruz ve bekliyoruz" açıklamasında bulunmuştu. Yapılan çağrı çığ gibi büyüdü ve birçok sanatçı, sporcu arka arkaya destek açıklamasında bulundu.

Haluk Levent'in kampanyasına kimler katıldı? İşte o ünlüler... - Sayfa 4

ÇOK SAYIDA ÜNLÜ İSİM DESTEK VERDİ

"Dayanışma günleri" adı verilen bağış kampanyasına İbrahim Çelikkol, Hande Yener, Cenk Tosun, Merih Demiral, Umut Meraş, Caner Erkin, Mehmet Topal, Orhan Ovacıklı, Mert Hakan Yandaş gibi bir çok isim destek oldu.