Anasayfa /  Yaşam /  Din ve inanç

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Balıklıgöl’de sabah namazını kıldırıp askerler için dua okudu

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba sabah namazını Balıklıgöl’de kılıp Zeytin Dalı Harekatı için dua etti

Abone ol
Abone ol 27 Ocak 2018 10:29

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba sabah namazını Şanlıurfa Balıklıgöl platosounda bulunan Dergah Camisinde kılarak Afrin’e yönelik düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı için dua etti.  

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba sabah namazını Şanlıurfa Balıklıgöl platosunda bulunan Dergah Camisinde kıldı. Dergah Camisi İmamı İbrahim Onat’ın Fetih Suresini okumasının ardından minbere çıkan Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Afrin’e yönelik düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı için dua okudu. Türk askerinin zarar görmeden harekatı başarılı bir şekilde tamamlaması için dua eden Erbaş’a camiyi dolduran her yaştaki kalabalık da, ellerini açarak eşlik etti. Erbaş, duayı okuduktan sonra cemaate namaz kıldırdı. Namazın ardından Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, camidekilerle tokalaştı.


Yorumlar