Anasayfa /  Foto Galeri

Yepyeni programlarıyla beIN SPORTS’ta Yeni Yayın Dönemi Başladı! İşte yeni sezonun programları

Yepyeni programlarıyla beIN SPORTS'ta yeni yayın dönemi 7 Ağustos’ta başladı. Trendyol Süper Lig başta olmak üzere Avrupa’nın birçok liginde hasret ise 11 Ağustos Cuma günü (yarın) beIN SPORTS ekranlarında son bulacak. İşte yeni sezonun programları ve yayınlanacak maçlar

Yepyeni programlarıyla beIN SPORTS’ta Yeni Yayın Dönemi Başladı! İşte yeni sezonun programları - Sayfa 1

YEPYENI PROGRAMLARIYLA BEIN SPORTS’TA YENI YAYIN DÖNEMI BAŞLADI!

 Sporun Türkiye'deki bir numaralı adresi Digiturk, yeni program ve ekran yüzleriyle, 2023-2024 sezonunda da 21 programla sporseverlerin gözdesi olacak. beIN SPORTS yeni yayın sezonu 7 Ağustos Pazartesi itibariyle başladı. beIN SPORTS, yeni sezonda 21 programla zengin içeriğini futbolseverlerin beğenisine sunacak. Platformda beIN SPORTS 1, beIN SPORTS 2, beIN SPORTS 3, beIN SPORTS 4, beIN SPORTS 5 kanalları zengin içerikleriyle yer alırken, beIN SPORTS HABER kanalı da günün her saati en güncel ve özel haberleri izleyicileriyle buluşturacak. Dünyanın en popüler liglerini, en heyecanlı maçlarını ve en kaliteli spor içeriklerini, alanında uzman ve deneyimli isimlerle buluşturan Digiturk, kapsamlı portföyüyle bu sezon da sporseverlerin vazgeçilmezi olacak.

 

Yepyeni programlarıyla beIN SPORTS’ta Yeni Yayın Dönemi Başladı! İşte yeni sezonun programları - Sayfa 2

SÜPER LIG'E ÖZEL PROGRAMLAR

Süper Lig'in tüm heyecanı özel programlarla bu sezon da beIN SPORTS ekranlarında olacak. beIN Süper Lig programı, yeni sezonda kadrosunu daha da güçlendirdi. Tecrübeli teknik adam Ersun Yanal, sezon boyunca analizleriyle beIN SPORTS ekranlarında olacak. Emre Aşık, Feyyaz Uçar, Tolga Zengin, Ali Gültiken saha içindeki heyecan verici kariyerleriyle, Ersun Yanal yeşil sahadaki taktiksel tecrübesiyle ve Uğur Meleke de Türk futboluna yön veren yorumlarıyla beIN Süper Lig'in yeni sezonunda yer alacak. Maç günleri, yaklaşık 4 saat sürecek beIN Süper Lig programında yorumcular Ali Gültiken, Ersun Yanal, Emre Aşık, Feyyaz Uçar, Tolga Zengin ve Uğur Meleke, cuma günleri İsmail Şenol, cumartesi, pazar ve pazartesi günleri ise Güntekin Onay moderatörlüğünde günün maçlarını analiz edecek.

 

Yepyeni programlarıyla beIN SPORTS’ta Yeni Yayın Dönemi Başladı! İşte yeni sezonun programları - Sayfa 3

TRİO GELENEĞI DEVAM EDIYOR

İki sezon önce yayın hayatına başlayan ve Türk futbol camiasında referans program haline gelen "TRİO" yeni sezonda da beIN SPORTS ekranlarında olacak. beIN Süper Lig programının hemen ardından yayınlanacak olan TRİO'da Bahattin Duran, Bülent Yıldırım ve Deniz Çoban haftanın tartışmalı pozisyonlarını bilgi, birikim ve kural süzgecinden geçirerek beIN SPORTS ekranlarında yorumlayacak. Günün öne çıkan maçları ve tartışmalı olayları TRİO'da masaya yatırılacak.

 

Yepyeni programlarıyla beIN SPORTS’ta Yeni Yayın Dönemi Başladı! İşte yeni sezonun programları - Sayfa 4

SÜPER LIG’IN NABZI FARKLI PROGRAMLARLA TUTULACAK

Maç günlerinin yanı sıra hafta boyunca Süper Lig'in nabzı beIN SPORTS ekranlarında tutulacak. Salı günleri Süper Lig'de haftanın değerlendirmesi Seyhan Şaşko'nun sunuculuğunu, Mustafa Doğan ve Ali Gültiken'in yorumculuğunu üstlendiği "Final" programında ekrana gelecek. Perşembe günü ise yeni maç haftası öncesi son gelişmeler Seyhan Şaşko moderatörlüğünde Mustafa Doğan ve Ali Gültiken tarafından "Santra"da masaya yatırılacak. Süper Lig, tüm detayları ve zengin içeriğiyle haftanın 7 günü beIN SPORTS ekranlarında olacak Barış Gerçeker'in hazırlayıp sunduğu, futbolu rakamların diliyle analiz eden "İstatistik Bankası" ise çarşamba geceleri 23.30'da yayınlanacak. 

Ayrıca Trendyol  1. Lig'de haftanın öne çıkan tüm detayları beIN 1. LİG programında konuşulacak. Turgay Keskin'in sunumu ve Tunç Kayacı'nın yorumlarıyla beIN 1. LİG her salı günü saat 19:00'da yayınlanacak.