Anasayfa /  Foto Galeri

Yeni sezonu hızlı başlayacak 'Aile'den heyecanı artıran yeni tanıtım! “boşanmak istiyorum!”

Ay Yapım’ın Show TV’de ekranlara gelen yeni sezonu heyecanla beklenen ‘Aile’den yeni tanıtım yayınlandı. Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’yı başrollerinde bir araya getiren dizinin yeni sezonu 3 Ekim Salı akşamı başlıyor.

Yeni sezonu hızlı başlayacak 'Aile'den heyecanı artıran yeni tanıtım! “boşanmak istiyorum!” - Sayfa 1

Yeni sezonu hızlı başlayacak 'Aile'den heyecanı artıran yeni tanıtım!

Ay Yapım’ın Show TV’de ekranlara gelen yeni sezonu heyecanla beklenen ‘Aile’den yeni tanıtım yayınlandı.  Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’yı başrollerinde bir araya getiren dizinin yeni sezonu 3 Ekim Salı akşamı başlıyor.

Yeni sezonu hızlı başlayacak 'Aile'den heyecanı artıran yeni tanıtım! “boşanmak istiyorum!” - Sayfa 2

‘Aile’ çarpıcı ve sürükleyici yeni sezonuyla geri dönmeye hazırlanıyor. Dizi için geri sayım sürerken yayınlanan yeni tanıtımda; Aslan’ın ‘aile’ ile ilgili söylediği çarpıcı sözler ve Devin’in acılarını dile getirmesi dikkat çekiyor.

Yeni sezonu hızlı başlayacak 'Aile'den heyecanı artıran yeni tanıtım! “boşanmak istiyorum!” - Sayfa 3

Cihan açıkça Soykanlar’a savaş açarken, Aslan’ın ailesini korumak için neler yapacağı şimdiden büyük merak konusu oluyor. Boşanmak için harekete geçen Devin’in görüştüğü avukat Serap ise dengeleri değiştirmeye hazırlanıyor. Avukat Serap karakteriyle Aile’nin kadrosuna dahil olan Selin Şekerci’nin görüldüğü tanıtım yeni sezona olan heyecanı giderek artırıyor.

Yeni sezonu hızlı başlayacak 'Aile'den heyecanı artıran yeni tanıtım! “boşanmak istiyorum!” - Sayfa 4

Yeni sezon hikayesi ve zengin oyuncu kadrosuna eklenen yeni isimleriyle kuvvetli bir giriş yapmaya hazırlanan ‘Aile’nin özgün senaryosunda Hakan Bonomo imzası yer alırken, yönetmenliğini Ahmet Katıksız ve Gökçen Usta üstleniyor.