Anasayfa /  Medya /  Dizi

Teşkilat dizisinde şaşırtan ayrılık!

TRT’nin reyting rekortmeni dizisi Teşkilat’la ilgili şaşırtan ayrılık açıklandı.

Abone ol
Abone ol 11 Temmuz 2022 23:07

TRT’nin Tims&B imzalı reyting rekortmeni dizisi Teşkilat’ın yeni sezon çekimleri ağustos ayında başlayacak. Ankara’da çekilen dizinin İstanbul’a taşınması gündemde… Her bölümü nefes nefese geçen olaylara sahne olan diziden Mesut Akusta, Ezgi Şenler, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Hakan Boyav ve Nihat Altınkaya gibi ana kadroda yer alan oyuncular peş peşe ayrılmıştı. Dizinin Serdar’ı Çağlar Ertuğrul’un projeye devam edip etmeyeceği ise merak konusuydu.

Birinci sezon sonunda diziden ayrılma kararı aldığını ekiple paylaşan Ertuğrul için uçak kazası sahnesi yazılmıştı. Yapım şirketiyle görüşen ve taleplerini ileten Ertuğrul, daha sonra bir sezon daha ekipte yer almaya ikna olmuştu. Bu sezon sonunda da yine aynı durum yaşandı. Çağlar Ertuğrul için yine bir kaza sahnesi yazıldı.

3. sezon hikâyesinin ilk bölüm senaryosu bitmek üzere “Teşkilat”la ilgili son gelen haber Çağlar Ertuğrul’un dizinin kadrosundan olmayacağı yönünde… Diziye yeni bir erkek başrol oyuncu ve yeni karakterler girecek. Şu günlerde yapım şirketi harıl harıl oyuncu arıyor.
Öte yandan diziye 2. sezonda Yıldırım karakteriyle bomba gibi giriş yapan ülkemizin en değerli oyuncularından Gürkan Uygun’un üçüncü sezonda da “Teşkilat”a devam edeceği öğrenildi.

Yorumlar