Anasayfa /  Foto Galeri

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde kan donduran detaylar ortaya çıktı

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetiyle ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Ece Erken'in eşi Mahmutyazıcıoğlu dün gece Yeşilköy'de bir balıkçıda silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinin korkunç detayları da ortaya çıktı. İşte haberin detayları...

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde kan donduran detaylar ortaya çıktı - Sayfa 1

 Cinayetle ilgili yeni bilgilere göre Mahmutyazıcıoğlu, konuşmak için gelen iki kişiyi tanıyordu. Katil zanlıları önce Mahmutyazıcıoğlu'nun şoförüne ateş etti. Daha sonra da 7 kurşunla Mahmutyazıcoğlu'nu öldürdü. Kurşunların tamamının bel altına atıldığı belirlendi. İşte son dakika haberinin detayları...

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde kan donduran detaylar ortaya çıktı - Sayfa 2

Ece Erken'in eşi Beşiktaş eski yöneticisi ve avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmesi gündeme bomba gibi düşerken saldırıya ilişkin çok çarpıcı detaylar ortaya çıktı. Saldırının Mahmutyazıcıoğlu'nun Yeşilköy'deki bir restoranda oturduğu sırada gerçekleştiği öğrenildi. Dün gece 12.30 sıralarında yapılan saldırıya ilişkin ise çok çarpıcı detaylar ortaya çıktı.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde kan donduran detaylar ortaya çıktı - Sayfa 3

MOBESE KAMERALARI İNCELEMEYE ALINDI
Şafak Mahmutyazıcıoğlu neden öldürüldüğüne dair henüz bir bilgi elde edilemezken polis ekipleri saldırganları yakalamak için bölgedeki tüm MOBESE kameralarını incelemeye alarak çok geniş kapsamlı bir soruşturma başlattı.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu cinayetinde kan donduran detaylar ortaya çıktı - Sayfa 4

Saldırıya ilişkin gelen ilk bilgiler ise şu şekilde:

Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun gece yarısı saat tam 12.00 sıralarında yanına restorana 2 kişi geliyor. Bir şey konuşmak istediklerin söylüyorlar. Mahmutyazıcıoğlu da iddiaya göre bu kişileri tanıdığını belirtiyor. 4-5 dakikalık konuşmanın ardından yanlarına üçüncü bir kişi daha geliyor.