Anasayfa /  Medya

Oğuz Haksever'i yakan ikinci canlı yayın kazası!

NTV ekranlarının deneyimli sunucusu Oğuz Haksever ikinci canlı yayın kazası yaşadı. Yassıada gafı ile çok konuşulan Oğuz Haksever bu kez rejine kızarken yakalandı. Durumu toparlama çalışan Oğuz Haksever sosyal medyanın diline düştü.

Abone ol
Abone ol 03 Temmuz 2019 00:28

Uzun yıllar ekran önünde haber sunan deneyimli isim Oğuz Haksever ikinci kez canlı yayın kazası yaşadı. Geçtiğimiz haftalarda Yassıada gafı ile çok konuşulan Oğuz Haksever bu kez de canlı yayında rejiye kızarken yakalandı. 

Oğuz Haksever'i yakan ikinci canlı yayın kazası! Durumu farkedince... - Sayfa 2

Oğuz Haksever'in, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Çin Halk Cumhuriyeti temaslarını aktaran bir haberin ardından, kameranın stüdyoya döndüğü sırada rejiye yönelik gösterdiği tepki canlı yayına yansıdı

Oğuz Haksever'i yakan ikinci canlı yayın kazası! Durumu farkedince... - Sayfa 3

Rejiye kızdığı anlaşılan Oğuz Haksever kameraların yayına geçtiğini farkedip ustaca durumu toparlamaya çalıştı fakat o anlar ekran başındakilere yansıdı.

İŞTE O ANLAR...

Oğuz Haksever'i yakan ikinci canlı yayın kazası! Durumu farkedince... - Sayfa 4

Kısa süre içinde ikinci kez canlı yayın kazası yaşayan Oğuz Haksever sosyal medyanın da diline düştü. Haksever ile ilgili onlarca farklı yorum yapıldı. 

Oğuz Haksever'i yakan ikinci canlı yayın kazası! Durumu farkedince... - Sayfa 5

YASSIADA GAFI DA OLAY OLMUŞTU: Oğuz Haksever'in mayıs ayında ise NTV bültenindeki Yassıada haberinde "Neresi yaslı ada be. Canına okumuşsun…" sözleri çok konuşulmuştu.

Oğuz Haksever'i yakan ikinci canlı yayın kazası! Durumu farkedince... - Sayfa 6

Oğuz Haksever, o sözlere ilişkin şu açıklamayı yapmıştı:

"27 Mayıs 2019 günü 13.00 bülteni yayınında Yassıada'daki düzenlemelerle ilgili haberi sunduktan sonra, haber yayına girdiğinde Sayın Cumhurbaşkanı "Yassıada değil, yaslı ada"cümlesini sarf ettiği sırada, "Ne yaslı ada be, canına okumuşsun" şeklindeki sesim, üzerimdeki mikrofonlardan yayına girdi.

Oğuz Haksever'i yakan ikinci canlı yayın kazası! Durumu farkedince... - Sayfa 7

Buradaki kastıma açıklık getirmek zorunda hissediyorum. Yassıada'daki düzenlemelerin, bence 'Bu çok önemli mekanda olması gereken hüzün havasını' yansıtmadığı kanaatine sahibim.

Oğuz Haksever'i yakan ikinci canlı yayın kazası! Durumu farkedince... - Sayfa 8

Sayın Cumhurbaşkanı'nın o sözlerini duyunca kendi kendime söylenirken '...okumuşsunuz' dememe rağmen durum ses masasından fark edilince sesimi hemen kıstıklarında son bölüm, 'okumuşsun' diye yayına çıkmıştır.

Oğuz Haksever'i yakan ikinci canlı yayın kazası! Durumu farkedince... - Sayfa 9

Aslında tepkim projeyi hazırlayanlara yöneliktir. Yayın sırasında oluşan bu talihsizlikten ötürü tüm kamuoyundan özür diliyorum."


Yorumlar