Anasayfa /  Kültür sanat /  Sinema

Netflix, Tavuklar Firarda: Kurtarma Operasyonu’nun resmi fragmanını yayınladı

Netflix, Tavuklar Firarda'nın heyecanla beklenen devam filmi Tavuklar Firarda: Kurtarma Operasyonu’nun resmi fragmanını yayınladı. Birden fazla BAFTA adaylığı bulunan Sam Fell'in imzasını taşıyan Tavuklar Firarda: Kurtarma Operasyonu, 15 Aralık’ta tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te!

Abone ol
Abone ol 15 Kasım 2023 20:57

NETFLIX, SESLENDİRME KADROSUNDA DÜNYACA ÜNLÜ İSİMLERİ BİR ARAYA GETİREN TAVUKLAR FİRARDA: KURTARMA OPERASYONU’NUN RESMİ FRAGMANINI PAYLAŞTI
Netflix, Tavuklar Firarda'nın heyecanla beklenen devam filmi Tavuklar Firarda: Kurtarma Operasyonu’nun resmi fragmanını yayınladı. 

Seslendirme kadrosunda, Thandiwe Newton (Ginger), Zachary Levi (Rocky), Bella Ramsey (Molly), Imelda Staunton (Bunty) gibi dünyaca ünlü isimleri buluşturan filmde, ölüme meydan okuyarak Tweedy'nin çiftliğinden kaçmayı başaran Ginger ve ekibi, yepyeni bir tehlike ile burun buruna geliyor. Aradığı huzuru nihayet bulduğunu düşünen Ginger, tavuk türünü tehdit eden bu korkunç tehlikeyle mücadele edebilmek için canı pahasına elde ettiği özgürlüğünü bile riske atıyor.

Birden fazla BAFTA adaylığı bulunan Sam Fell'in imzasını taşıyan Tavuklar Firarda: Kurtarma Operasyonu, 15 Aralık’ta tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te!

Tavuklar Firarda: Kurtarma Operasyonu Hakkında:

Ölüme meydan okuyarak Tweedy'nin çiftliğinden kaçmayı başaran Ginger, nihayet hayallerini süsleyen huzur dolu adayı bulmuştur. Burası sürünün tamamı için insan dünyasının tehlikelerinden uzak bir sığınak olur. Rocky ile birlikte Molly adlı küçük bir kızları da olunca Ginger sonunda mutluluğu yakaladığını düşünür. Öte yandan ana karada, tavuk türünün tamamı yeni ve korkunç bir tehlikeyle karşı karşıyadır. Bu durum karşısında kayıtsız kalamayan Ginger ve ekibi ise büyük güçlüklerle elde ettikleri özgürlükleri pahasına harekete geçmeye karar verir!

Yönetmen: Sam Fell

Yapımcılar: Steve Pegram ve Leyla Hobart
Senaristler: Karey Kirkpatrick & John O’Farrell ve Rachel Tunnard

Seslendirme Kadrosu: Thandiwe Newton (Ginger), Zachary Levi (Rocky), Bella Ramsey (Molly), Imelda Staunton (Bunty), Lynn Ferguson (Mac), David Bradley (Fowler), Jane Horrocks (Babs), Romesh Ranganathan (Nick), Daniel Mays (Fetcher), Josie Sedgwick-Davies (Frizzle), Peter Serafinowicz (Reginald Smith), Nick Mohammed (Dr Fry), Miranda Richardson (Mrs Tweedy)

Yorumlar