Anasayfa /  Medya /  Dizi

Kuruluş Osman 73.Bölüm Ful izle | Kuruluş Osman 74.Bölüm Fragmanı izle

Kuruluş Osman 73.Bölüm ATV'de yayınlandıktan sonra internette de yayınlandı. Kuruluş Osman 73.Bölüm Ful izle. Kuruluş Osman 74.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Kuruluş Osman 74.Bölüm Fragmanı yayınlandı. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümü 8 Aralık Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Kuruluş Osman 73.Bölüm Ful izle

Abone ol
Abone ol 02 Aralık 2021 01:27

Kuruluş Osman 73.Bölüm Ful izle | Kuruluş Osman 74.Bölüm Fragmanı izle

Başrollerinde Burak Özçivit, Nurettin Sönmez ve Ragıp Savaş gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kuruluş Osman 74.Bölümde de ekrana kitleyecek

Kuruluş Osman 73.Bölüm Ful izle 

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tekfurlar, İznik Valisini hedef alıyor

Söğüt saldırısını boşa çıkaran ve Papaz Gregor'un cezasını kesen Osman Bey, tekfurları köşeye sıkıştırmıştır. İznik Valisi Saguros'un Söğüt'e yapacağı ziyaret tekfurlara bekledikleri fırsatı verir. Osman Bey'in ticaretini bitirmek ve itibarını zedelemek isteyen tekfurlar, hedefine Vali Saguros ve kızını koyar.

Mari Kosses'ten Turgut Bey'e mesaj

İnegöl'ün fethine hazırlanan Osman Bey, şehrin zenginliğinin kaynağı madeni ele geçirerek Tekfur Nikola'yı zayıflatmayı planlar. Ağabeyi Tekfur Kosses tarafından Tekfur Nikola ile evlenmeye zorlanan Mari Kosses ise Turgut Bey'e haber göndererek kendisini kaçırmasını ister!

Osman Bey'in harekat planı işleyecek mi?

Madeni alabilmek için Osman Bey nasıl bir yol izleyecektir? Tekfurlar Vali Saguros'tan kurtulmak için ne yapacak? Osman Bey, Vali Saguros'u koruyabilecek mi? Turgut Bey, Mari'nin gönderdiği mesaja nasl yanıt verecek? Osman Bey madeni almak için nasıl bir strateji izleyecek?

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar