Anasayfa /  Medya /  Dizi

Kalp Yarası 28.Bölüm Ful izle | Kalp Yarası 29.Bölüm Fragmanı izle

Kalp Yarası 28.Bölüm ATV'de yayınlandıktan sonra internette de yayınlandı. Kalp Yarası 28.Bölüm Ful izle. Kalp Yarası 29.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Kalp Yarası 29.Bölüm Fragmanı yayınlandı. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kalp Yarası dizisinin yeni bölümü 31 Ocak Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Kalp Yarası 28.Bölüm Ful izle

Abone ol
Abone ol 25 Ocak 2022 03:02

Kalp Yarası 28.Bölüm Ful izle | Kalp Yarası 29.Bölüm Fragmanı izle

Başrollerinde Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kalp Yarası 29.Bölümde de ekrana kitleyecek

KALP YARASI 28.BÖLÜM FUL İZLE

KALP YARASI SON BÖLÜMDE NELR OLDU?

Babasının öldürüldüğünü düşünen Ferit cinayetin izini sürmeye başlar. Tüm işaretler Yaman'ı göstermektedir. Başka bir yüzleşmenin eşiğinde olan Ayşe ise ailem dediği dedesiyle karşı karşıya gelir.

Azade'nin konakta ve holdingte gücünü kaybetme korkusu yaşaması, onu yeni hamleler yapmaya zorlar. Hande ve Yaman'ın Sancakzade Konağı'nı ele geçirmesiyle konakta ipler iyice gerilir.

Kızının Sancakzade Konağı'na yerleştiğini duyan Hüseyin bu durumu fırsata çevirirken Zümrüt'le karşı karşıya gelir. Hiç beklemediği bir anısıyla yüzleşen Vedia bir türlü kendini toparlayamazken bu yüzleşme Sancakzade Konağı'nda yaşanacak depremlerin habercisidir.

KALP YARASI SON BÖLÜM İZLE

 

 

Yorumlar