Anasayfa /  Foto Galeri

Jesus'un neden Arda Güler'i oynatmadığı ortaya çıktı! İşte sebebi...

Teknik direktör Jorge Jesus yönetimindeki Fenerbahçe'de 17 yaşındaki yıldız futbolcuArda Güler'in oynamama sebebi ortaya çıktı. İşte sebebi...

Jesus'un neden Arda Güler'i oynatmadığı ortaya çıktı! İşte sebebi... - Sayfa 1

Fenerbahçe’de Jorge Jesus, kafasındaki ideal kadroları netleştirirken, bazı futbolcuların ise daha çok çalışması gerektiğini hem öğrencilerine hem de kamuoyuna gösterdi. Ligde geride kalan 7 karşılaşmada; 4 galibiyet, 1 yenilgi, 2 de beraberlik alan Sarı Lacivertliler’de; Zajc, Arda Güler ve Emre Mor, kendilerine son haftalarda pek yer bulamıyor.

Jesus'un neden Arda Güler'i oynatmadığı ortaya çıktı! İşte sebebi... - Sayfa 2

Portekizli teknik adam, Arda Güler ile ilgili birtakım değerlendirmelerde bulundu. Arda’yı oyun sistemine uygun bulmayan Portekizli teknik adam fizik olarak yetersiz görüyor.

Kaynak: Fanatik

Jesus'un neden Arda Güler'i oynatmadığı ortaya çıktı! İşte sebebi... - Sayfa 3

Arda’nın toplu oyunda her ne kadar iyi olsa da topsuz oyundaki performansından memnun olmayan Jesus, genç futbolcunun daha iyi olması gerektiğini düşünerek çalışmalarını bu yönde sürdürüyor.

Jesus'un neden Arda Güler'i oynatmadığı ortaya çıktı! İşte sebebi... - Sayfa 4

Öte yandan Sarı Lacivertli takımdaki bir diğer kayıp ise Miha Zajc. Sloven futbolcunun fizik ve kondisyonunu yeterli bulmayan Jesus; Crespo, Mert Hakan, İsmail Yüksek ve Arao’dan sonra 5. seçenek olarak bekleyişini sürdürüyor.