Anasayfa /  Foto Galeri

Tümosan Konyaspor Fenerbahçe Maçı Geniş Özeti

Trendyol Süper Lig'in 35. haftasında Tümosan Konyaspor ile Fenerbahçe karşı karşıya geldi. Medaş Konya Büyükşehir Stadyumu'nda oynanan mücadele 0-0 eşitlikle sona erdi. Ligin bir sonraki haftasında Fenerbahçe sahasında Mondihome Kayserispor'u ağırlayacak. Tümosan Konyaspor yine evinde Yılport Samsunspor ile karşılaşacak.

Tümosan Konyaspor Fenerbahçe Maçı Geniş Özeti - Sayfa 1

Tümosan Konyaspor Fenerbahçe Maçı Geniş Özeti

Trendyol Süper Lig'in 35. haftasında Tümosan Konyaspor ile Fenerbahçe karşı karşıya geldi. Medaş Konya Büyükşehir Stadyumu'nda oynanan mücadele 0-0 eşitlikle sona erdi.

Tümosan Konyaspor Fenerbahçe Maçı Geniş Özeti - Sayfa 2


Sarı lacivertli takımda Osayi Samuel ve İrfan Can Kahveci yaşadıkları sakatlık nedeniyle 52. dakikada oyuna devam edemediler.

Tümosan Konyaspor Fenerbahçe Maçı Geniş Özeti - Sayfa 3

Bu sonuçla Galatasaray ile zirve yarışında olan Fenerbahçe puanını 90 yaparak son 3 haftaya rakibinin 6 puan gerisinde girdi. Düşme hattının hemen üstünde olan Tümosan Konyaspor ise 37 puana yükseldi.Tümosan Konyaspor Fenerbahçe Maçı Geniş Özeti - Sayfa 4

Ligin bir sonraki haftasında Fenerbahçe sahasında Mondihome Kayserispor'u ağırlayacak. Tümosan Konyaspor yine evinde Yılport Samsunspor ile karşılaşacak.