Anasayfa /  Foto Galeri

İbrahim Tatlıses'in oğlu Ahmet Tatlıses'ten vasi şoku! Mahkeme kararını verdi...

Uzun zamandın babası İbrahim Tatlıseses ile sorunlar yaşayan ve babasının akıl sağlığından şüphe ettiğini söyleyen Ahmet Tatlıses, vasi atanması için dava açmıştı.Ahmet Tatlı’nın, babası İbrahim Tatlıses’e açtığı vasi davasında flaş gelişmen yaşandı. İşte detaylar...

İbrahim Tatlıses'in oğlu Ahmet Tatlıses'ten vasi şoku! Mahkeme kararını verdi... - Sayfa 1

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses oğlu Ahmet Tatlıses ile kavga etmişti. İbrahim Tatlıses oğluyla ilgili "Vurulduğum gün oğlum Ahmet kasayı boşalttı" iddiasında bulununca oğlu zehir zemberek bir açıklama yapmıştı. Ardından ise babasının akıl sağlığından şüphe ettiğini söyleyen Ahmet Tatlıses, vasi atanması için dava açtı. Açılan davayla ilgili mahkemeden flaş bir karar çıktı.

İbrahim Tatlıses'in oğlu Ahmet Tatlıses'ten vasi şoku! Mahkeme kararını verdi... - Sayfa 2

Türkücü İbrahim Tatlıses ile oğlu Ahmet Tatlıses arasındaki gerilim büyüyor. İbrahim Tatlıses, silahlı saldırıya uğradığı dönemde oğlu Ahmet Tatlıses'i 'şirketin kasasını boşaltmak' ile suçlamıştı. Babasının açıklamalarının ardından Ahmet Tatlıses, 'Akıl sağlığı ile ilgili şüphelerim artmıştır' dedi. Tatlıses'in avukatı Necmi Uğur Çelikel, İbrahim Tatlıses'e vasi atanması için dava açtıklarını duyurdu.

İbrahim Tatlıses'in oğlu Ahmet Tatlıses'ten vasi şoku! Mahkeme kararını verdi... - Sayfa 3

Tatlıses ailesinde sular durulmuyor. İbrahim Tatlıses ve büyük oğlu Ahmet Tatlıses arasında gerilim artıyor. İbrahim Tatlıses eski eşi Adalet Sara ve oğlu Ahmet Tatlıses hakkında sert ifadeler kullanmıştı.

İbrahim Tatlıses'in oğlu Ahmet Tatlıses'ten vasi şoku! Mahkeme kararını verdi... - Sayfa 4

 Tatlıses eski karısının büyü yaptığını ve ilişkisinin bu sebeple bittiğini iddia etmişti. Ünlü türkücü aynı zamanda büyük oğlunun ihanetine uğradığını söyleyerek "Vurulduğumda kasayı boşalttı" iddiasında da bulunmuştu.