Anasayfa /  Magazin

Hande Erçel ve Hakan Sabancı sevgili mi?

Ekranların sevilen oyuncularından olan Hande Erçel ile Hakan Sabancı'nın bir süredir ilişki yaşadıkları ve geçen gece bir mekandan beraber çıktıları iddia edilmişti. Şimdi de Hakan Sabancı'nın Erçel'i annesi Arzu Sabancı’yla tanıştırdığı iddia edildi. İşte detaylar...

Abone ol
Abone ol 24 Ocak 2023 17:30

Ekranların sevilen oyuncularından olan Hande Erçel ile Hakan Sabancı'nın bir süredir ilişki yaşadıkları ve geçen gece bir mekandan beraber çıktıları iddia edilmişti. Şimdi de Hakan Sabancı'nın Erçel'i annesi Arzu Sabancı’yla tanıştırdığı iddia edildi. İşte detaylar...

Hande Erçel ile Hakan Sabancı aşkının detayları ortaya çıktı. 2,5 sene önce de birkaç kere görüşen iki isim, yarım kalan aşklarında devam kararını iki ay önce aldı. Hatta Hande Erçel, Arzu Sabancı ile tanıştı.

Gelen habere göre; Hande Erçel ile Hakan Sabancı aşkı, önceki akşam belgelenmişti. Kasım 2022'de "Beni hayal dünyanızın içine çekmeyin! Hayatımda kimse yok!" diyerek aşk iddialarını yalanlayan güzel oyuncunun foyası, çabuk ortaya çıktı.

29 yaşındaki Erçel'in gönlünü hızlı aşk hayatıyla manşetlerden düşmeyen Sabancı'ya kaptırması ise sosyal medyada olay oldu.

Birçok kişi, "Hande, Hakan Sabancı ile aşk yaşayarak kendisine yazık ediyor" yorumunda bulundu.

Bu gündem yaratan ilişkiyle alakalı da birçok yeni detay ortaya çıktı.

Hande Erçel ile Sabancı arasındaki yakınlaşma, aslında bundan yaklaşık 2,5 sene önce başladı.

Murat Dalkılıç ile üç senelik ilişkisini 2020 yazında noktalayan Hande Erçel, ayrılığın ardından Hakan Sabancı ile birkaç defa görüştü.

Ancak bu yakınlaşma, gerçek bir ilişkiye dönüşmedi. Güzel oyuncu da sonrasında Kerem Bürsin ile birlikte oldu.

Hande Erçel'in Kaan Yıldırım'la kısa süreli ilişkisinin de bitmesinin ardından meydana hızlı çapkın Hacı Sabancı çıktı.

Sabancı, ortak tanıdıkları aracılığıyla güzel oyuncuyla aynı mekanda bir araya gelmeyi başardı ve yarım kalan aşk, tekrardan başladı.

Hande Erçel ile Hakan Sabancı'nın ilişkilerini nasıl gizlemeyi başardığı da ortaya çıktı. Sabancı, güzel oyuncuyu Bebek sahilden demirli teknesiyle aldırıp Emirgan'daki evine getirtti.

İkili, mekanlardan çıkarken de devreye Sabancı'nın korumaları girip çifte etten kalkan yaptı.

Bu ilişkiyle alakalı bir diğer bomba detay ise anne Arzu Sabancı'nın Hande Erçel ile tanışması.Dedikodulara göre; Arzu Hanım ile güzel oyuncu, geçtiğimiz ay Hakan Sabancı'nın Emirgan'da bulunan evinde buluşup gelip sohbet etti.

Böylece Arzu Sabancı, oğlunun bu ilişkisine onay vermiş oldu.

Hande Erçel, kariyeri ve rol aldığı reklamlar kadar özel hayatıyla da sürekli gündemde…Hakan Sabancı'nın kabarık aşk listesinde şu anda evli olan birçok sosyetik güzel, Hadise, Merve Boluğur, Şeyma Subaşı ve sayısız yabancı manken yer alıyor.

Yorumlar