Anasayfa /  Foto Galeri

Günün en acı haberi! Aynı aileden biri anne karnında 4 kişi 12 gün içinde hayatını kaybetti

Mersin'in Tarsus ilçesinde peş peşe coronaya yakalanan Karabulut ailesinden 3 kişi hayatını kaybetti. Ailenin dramı bununla da bitmedi eşi coronaya kurban giden 7 aylık hamile Buket Karabulut da hastalık nedeniyle bebeğini kaybetti. 12 gün içinde 4 ölüm yaşayan aile perişan oldu.

Günün en acı haberi! Aynı aileden biri anne karnında 4 kişi 12 gün içinde hayatını kaybetti - Sayfa 1

Tarsus ilçesinde emlakçılık yapan Murat Karabulut, bir süre önce rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Corona virüsü testi pozitif çıkan Karabulut, tedavi altına alındığı Tarsus Devlet Hastanesinde 13 Kasım’da hayatını kaybetti.

Günün en acı haberi! Aynı aileden biri anne karnında 4 kişi 12 gün içinde hayatını kaybetti - Sayfa 2

Oğlunu kaybetmenin acısını yaşayan anne Fadime Karabulut da birkaç gün sonra Covid-19 semptomları gösterince hastaneye kaldırıldı. Testleri pozitif çıkan anne Karabulut da yaşamını yitirdi.

Günün en acı haberi! Aynı aileden biri anne karnında 4 kişi 12 gün içinde hayatını kaybetti - Sayfa 3

Covid-19 nedeniyle iki ferdini kaybeden Karabulut ailesinden bir üzücü haber daha geldi. Covid-19 testleri pozitif çıkarak Mersin Şehir Hastanesi’nde tedavi altına alınan abla Selda Karabulut da hayatını kaybetti.

Günün en acı haberi! Aynı aileden biri anne karnında 4 kişi 12 gün içinde hayatını kaybetti - Sayfa 4

Murat Karabulut'un 7 aylık hamile eşi Buket Karabulut (32) ise dün rahatsızlanarak özel bir hastaneye kaldırıldı. Burada yapılan müdahalelere rağmen anne karnındaki 7 aylık erkek bebek hayatını kaybetti.