Anasayfa /  Foto Galeri

Günlerdir aranan Azra'dan acı haber! Cani adam, önce tecavüz etmiş sonra parçalamış

Antalya’da günlerdir kayıp olan Azra Gülendam Haytaoğlu’nun cinayete kurban gittiği anlaşıldı. Üniversiteli kıza evinde tecavüz edip boğarak öldüren ve banyoda 5 parçaya ayırıp valizle ormana gömen emlakçı gözaltına alındı. İşte son dakika haberinin korkunç detayları…

Günlerdir aranan Azra'dan acı haber! Cani adam, önce tecavüz etmiş sonra parçalamış - Sayfa 1

Antalya'da yaşayan Azra Gülendam Haytaoğlu, koronaya yakalandıktan sonra yanında kaldığı ablasıyla kavga etti. Bunun üzerine evden kimliğini bile almadan çıkan genç kız, telefonla ulaştığı ablasına "Bir abiyle kalacağım" dedi ve izini kaybettirdi.

Günlerdir aranan Azra'dan acı haber! Cani adam, önce tecavüz etmiş sonra parçalamış - Sayfa 2

Uzun süredir aranan genç kız ölü olarak bulundu. Genç kızın, iş için buluştuğu bir emlakçı tarafından tecavüz edilip boğulduğu öğrenildi. Cinayeti itiraf eden zanlı, genç kızı öldürdükten sonra cansız bedenini 5 parçaya ayırıp ormana gömdüğünü söyledi.

Günlerdir aranan Azra'dan acı haber! Cani adam, önce tecavüz etmiş sonra parçalamış - Sayfa 3

Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nde okuyan 21 yaşındaki Azra Gülendam Haytaoğlu, koronaya yakalandı. Hastalandığı için kendisine "Sorumsuz " diyen ablasıyla tartışan genç kız "Bir abisinde kalacağını söyleyip" evden kaçtı. Evden kimliğini bile almadan çıkan ve 28 Temmuz'dan beri aranan Azra'dan acı haber geldi.

Günlerdir aranan Azra'dan acı haber! Cani adam, önce tecavüz etmiş sonra parçalamış - Sayfa 4

EKİPLER DURUMDAN ŞÜPHELENDİ
Haytaoğlu'nun iş için emlakçı M.M.A. isimli bir şahsın evine gittiği anlaşıldı. Buluşmadan bir süre sonra ise Ayhan'ın elinde bavulla dolaşması dikkat çekti. Durumdan şüphelenen ekipler Ayhan'ı gözaltına aldı.