Mehmet Ali Erbil sağlık durumu nasıl? MALİ fotoğraf paylaştı !

5 aylık tedavinin ardından geçtiğimiz günlerde yoğun bakımdan çıkarılan Mehmet Ali Erbil, Instagram hesabından ilk kez bir fotoğraf paylaştı.

Mehmet Ali Erbil sağlık durumu nasıl? MALİ fotoğraf paylaştı !

5 aylık tedavinin ardından geçtiğimiz günlerde yoğun bakımdan çıkarılan Mehmet Ali Erbil, Instagram hesabından ilk kez bir fotoğraf paylaştı.

18 Ekim'de evinin banyosunda düşerek yaralanan ve geçtiğimiz günlerde yoğun bakımdan çıkarılan Mehmet Ali Erbil'den sevindirici haberler gelmeye devam ediyor. Kızı Sezin Erbil ve doktorunun yaptığı açıklamalarla durumunun iyiye gittiği öğrenilen ünlü şovmen, 5 ay sonra Instagram hesabından bir paylaşımda bulundu. 

Mehmet Ali Erbil 5 ay sonra fotoğraf paylaştı sosyal medya yıkıldı - Sayfa 2

Hatırlanacağı üzere MALİ'nin 36 yaşındaki kızı Sezin Erbil, babasının yaşamsal faaliyetlerinin normale dönmeye başladığını belirterek, “Artık konuşabiliyor, az da olsa yemek yiyor. Üstelik seçim yapmıyor, hastane yemeğinden bile tadıyor. İnşallah güzel günler göreceğiz” demişti. 

Mehmet Ali Erbil 5 ay sonra fotoğraf paylaştı sosyal medya yıkıldı - Sayfa 3

Şovmenin doktoru Kayuka ise, “Çok olmamakla birlikte ağızdan besleniyor. Ruh haline göre dönem dönem espri bile yapıyor.” şeklinde bir açıklamada bulunmuştu. Mehmet Ali Erbil, şimdi de Instagram hesabından doktoru ile birlikte çekilmiş bir TBT fotoğrafını paylaştı.

Mehmet Ali Erbil 5 ay sonra fotoğraf paylaştı sosyal medya yıkıldı - Sayfa 4

İşte O Paylaşım: Erbil, fotoğrafa "Bu fotoğraf Aralık 2016. Doktorum Jan Klod Kayuka hep yanımda" notunu düşerken paylaşıma çok sayıda beğeni ve 'geçmiş olsun' mesajı geldi.

Mehmet Ali Erbil 5 ay sonra fotoğraf paylaştı sosyal medya yıkıldı - Sayfa 5

Mehmet Ali Erbil'in Hastalığı Ne? Mali, 18 Ekim'de evinin banyosunda düşmesi sonucu hastaneye kaldırılmış ve 16 yıldır mücadele ettiği 'Kaçış Sendromu' hastalığının nüksetmesiyle aylarca hastanede yatmıştı.

Mehmet Ali Erbil 5 ay sonra fotoğraf paylaştı sosyal medya yıkıldı - Sayfa 6

Geçtiğimiz günlerde yoğun bakımdan çıkan Mali, sosyal medya hesabından mesaj yayınlamış ve "Bu özel günümde beni arayan, soran, dualarıyla yanımda olan tüm dostlarına sevenlerime sonsuz teşekkürlerimi sunarım." ifadelerini kullanmıştı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER