Anasayfa /  Foto Galeri

Galatasaray'ın efsane futbolcusu Sneijder'in eski eşi Yolanthe Cabau'dan lezbiyen ilişki itirafı

Galatasaray'da oynadığı döneme damga vuran efsane futbolcu Wesley Sneijder'den boşanan 36 yaşındaki oyuncu Yolanthe Cabau, cinsellik itirafıyla ağızları açık bıraktı. Cabau, gençliğinde lezbiyen ilişki yaşadığını itiraf etti.

Galatasaray'ın efsane futbolcusu Sneijder'in eski eşi Yolanthe Cabau'dan  lezbiyen ilişki itirafı - Sayfa 1

Eski eşi Wesley Sneijder'ın Galatasaray'da oynadığı süre zarfında taraftarların yengesi olarak tanınan Yolanthe Cabau, Hollanda basınına çok konuşulacak bir itirafta bulundu.

Galatasaray'ın efsane futbolcusu Sneijder'in eski eşi Yolanthe Cabau'dan  lezbiyen ilişki itirafı - Sayfa 2

2013 yılında 7,5 milyon euro bonservis bedeli ile İnter'den Galatasaray'a transfer olan ve 2017 yılında Fransız ekiplerinden Nizza'ya transfer olan Wesley Sneijder'ın eski eşi Yolanthe Cabau'dan çok konuşulacak tarzda bir itiraf geldi. Cabau, yıllar önce hemcinsi ile ilişki yaşadığını söyledi.

Galatasaray'ın efsane futbolcusu Sneijder'in eski eşi Yolanthe Cabau'dan  lezbiyen ilişki itirafı - Sayfa 3

"İLK CİDDİ İLİŞKİMİ 13 YAŞINDA YAŞADIM"
Şu anda 36 yaşında olan Yolanthe Cabau, cinsellik itirafıyla ağızları açık bıraktı. Cabau, "İlk ciddi ilişkimi yaşadığımda 13 yaşındaydım. Bu ilişkim beş yıl sürdü" dedi.

Galatasaray'ın efsane futbolcusu Sneijder'in eski eşi Yolanthe Cabau'dan  lezbiyen ilişki itirafı - Sayfa 4

"YILLAR ÖNCE BİR KIZLA İLİŞKİM OLDU"
Çılgın bir cinsel hayatı olmadığını söyleyen Yolanthe Cabau, "Yıllar önce bir kızla ilişkim olmuştu. Bundan utanmıyorum. Ona karşı derin duygularım yoktu. Alkollü olduğumuzda bazı şeyler yaşıyorduk" diye konuştu.