Anasayfa /  Foto Galeri

Esra Erol, yaşanan olay karşısında çılgına döndü!

2 çocuk babası Kadir A.'ya kaçan 18 yaşındaki genç kız, canlı yayında Esra Erol'u çileden çıkarttı. Erol, ''18 yaşındasın kızım sen! Baban yaşındaki adam sana farklı dokunuyor. Bu mu senin geleceğin?'' diyerek genç kıza tepki gösterdi.

Esra Erol, yaşanan olay karşısında çılgına döndü! - Sayfa 1

Y. Ailesi, 17 Ocak'ta Alanya'da kaybolan 18 yaşındaki kızları Elif Y.'yi bulmak için Esra Erol'a başvurdu. Alanya'da ablası ile birlikte yaşayan Elif Y., ablası işe gidince evden ayrıldı. Ünlü sunucu ve ekibinin çalışmaları sonucu genç kızın beraber çalıştığı Kadir A.'ya kaçtığı belirlendi. 

Esra Erol, yaşanan olay karşısında çılgına döndü! - Sayfa 2

Konya'da yaşayan 40 yaşında evli ve 2 çocuk sahibi A.'nın, Elif Y.'yi çatı katında sakladığı ortaya çıktı. Canlı yayına telefonla bağlanan A. ve eşi Ümit, tüm iddiaları reddetti. Ancak Ümit Hanım, kocasının ihanetini ve çatı katında saklanan Elif'i canlı yayında öğrendi.

Esra Erol, yaşanan olay karşısında çılgına döndü! - Sayfa 3

ESRA EROL İSYAN ETTİ

Canlı yayına katılan Elif, kendisinin görüntülendiğini görünce bir anda çıldırdı. Yüzünün görünmesini istemediğini söyleyen Elif, Esra Erol'a tepki gösterdi. Esra Erol sinirlerine hakim olamayarak, "Lütfen aynı isyanı iki çocuklu bir adam sana farklı şekilde yaklaştığında bedenini korumak için de göster. 

Esra Erol, yaşanan olay karşısında çılgına döndü! - Sayfa 4

Yanlışların arkasında durmak için bu tepkileri vermeyin. Ruhunuzu, gençliğinizi korumak için, eğitim için bu tepkileri verin! Bu nedir ya? 18 yaşındasın kızım sen!