Anasayfa /  Medya /  Dizi

Emanet 263.Bölüm Ful izle | Emanet 264.Bölüm Fragmanı izle

Emanet 263.Bölüm KANAL 7'de yayınlandıktan sonra internette de yayınlandı. Emanet 263.Bölüm Ful izle. Emanet 264.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Emanet 264.Bölüm Fragmanı yayınlandı. KANAL 7 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Emanet dizisinin yeni bölümü 2 Aralık Perşembe akşamı saat 19.00 itibariyle sizlerle.

Abone ol
Abone ol 01 Aralık 2021 21:29

Emanet 263.Bölüm Ful izle | Emanet 264.Bölüm Fragmanı izle

Başrollerinde Halil İbrahim Ceyhan ve Sıla Türkoğlu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Emanet 264.Bölümde de ekrana kitleyecek

Emanet 263.Bölüm Ful izle

EMANET SON BÖLÜMDE NELR OLDU?

 Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

EMANET SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar