Diriliş Ertuğrul 106.bölüm : İhanet pusuda bekliyor...

Diriliş Ertuğrul 106. Bölüm nefes kesen sahneleriyle izleyicileri yine büyüledi. İşte Mahperi Hatun ve pusuda bekleyen ihanetin tezahür ettiği anlar..

Diriliş Ertuğrul 106.bölüm : İhanet pusuda bekliyor...

Diriliş Ertuğrul 106. Bölüm nefes kesen sahneleriyle izleyicileri yine büyüledi. Halime ile Konya'nın yolunu tutan Diriliş Ertuğrul Selçuklu Hükümdarı'na gerçekleri anlatabilecek mi? İşte Mahperi Hatun ve pusuda bekleyen ihanetin tezahür ettiği anlar..

ERTUĞRUL GÖRDÜĞÜM EN TEHLİKELİ OĞUZ BEYİ

“Ertuğrul gördüğüm en tehlikeli Oğuz beyidir… Bir avuç obasıyla Moğollara da, Tekfurlara da karşı da bir ordu gibi savaşmıştır. Karacahisar’ ı fethetti… Sultanımızın Ertuğrul’a olan muhabbeti aşikarken, temkinli olmakta fayda var derim.”

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul 106. bölümü her bir sahnesi ile izleyicilerin nefesini kesti.

Halime ile Konya'nın yolunu tutan Diriliş Ertuğrul Selçuklu Hükümdarı'na gerçekleri anlatabilecek mi?

Yol boyunca bunun planlarını yapan Ertuğrul mola sırasında avlanmak üzere Halime'yi yalnız bıraktığı bir ara etrafı saran eşkiyaları Halime kılıcıyla işte böyle darmadağın etti. 

TRT1 ekranlarının reyting rekortmeni beğenilen dizisi Diriliş Ertuğrul 106. bölümü her anı ile nefes kesti. Halime ile Konya'nın yolunu tutan Diriliş Ertuğrul ihanetin kol gezdiği sarayda Selçuklu Hükümdarı'na gerçekleri anlatabilecek mi?..

İşte Muhyiddin İbnü'l-Arabî'den müthiş öğütler; "Düşmana karşı esas marifet..."

“Evlat, düşmana karşı hiddetli olmak marifettir. Lakin unutmayasın esas marifet, düşmanı kendi safına çekebilmektir.”

Ekranların sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul , 106. son bölümü ile heyecanla bekleniyor. Diriliş Ertuğrul'un yayınlanan yeni bölüm fragmanının ardından Hafsa ve Aslıhan'ın dizideki akıbeti merak konusu oldu. Ertuğrul Bey'in Konya'da bulunması nedeniyle eli kolu bağlı kalan Kayı obasında neler yaşanacak? Hafsa Hatun ölecek mi? İşte tüm detaylar...

Diriliş Ertuğrul 106. son bölümde şok gelişme! Veda mı ediyor? 3.Fragman izle

TRT 1 ekranlarının çarşamba akşamlarına ambargo koyan dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölüm tanıtımları yayınlandı. Her bölümü farklı bir heyecana sahne olan Diriliş Ertuğrul 106.bölüm 2.fragmanı yine nefes kesti.

Peki sevilen dizi Diriliş Ertuğrul 106.bölümünde neler olacak? Titan'ın adamları tarafından tutsak düşürülen Bamsi'nin eşi Hafsa hatun ölecek mi? Olaylardan Turgut Alp'i sorumlu tutan Bamsi öfkesini kimden çıkaracak? İşte Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı ve detayları...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 106.BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK? 

Titan ve paralı askerleri Çavdar obasının çıkışına baskın yapar ve Aslıhan hatun ile Hafsa hatunu pusuya düşürür. Alpler paralı askerle karşısında duramaz ve hepsi şehit olur.

Peki Aslıhan Hatun ile Hafsa Hatun kurtulacak mı? Diğer sahnelerde de anlaşılacağı üzere ikiside ölmeyecektir. Zira gerçek hayatta da hamile olan Hafsa hatun yani Burçin Abdullah diziye bu şekilde devam edecek.

Bamsı'nın eşi ölüyor mu? Diriliş Ertuğrul yine nefesleri kesecek! video izle

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2018, 03:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER