Anasayfa /  Medya

Digitürk bein sports iptali nasıl yapılır?

Digitürk kullanıcıları üyeliklerini sonlandırmak için internet üzerinden araştırıyor. Digitürk haksız ücret şikayeti fazlalaşınca bazı vatandaşlar Digitürk aboneliğini iptal etmek için çaba sarf ediyor. Peki, Digitürk bein sports iptali nasıl yapılır? Fenerbahçe bein sports üyelik iptali telefon numarası kaç? Detaylar haberde...

Abone ol
Abone ol 05 Ağustos 2020 00:36

Digitürk bein sports iptali nasıl yapılır? vatandaşlar konuyla ilgili araştırma yapmaya çalışıyor. Digitürk bein sports hizmetlerinden dolayı memnuniyetsiz olanlar aboneliğini iptal etmeye karar veriyor. Abone hizmetleri ile ilgili araştırma yapanlar, Digitürk bein sports iptali nasıl yapılır? Fenerbahçe bein sports üyelik iptali telefon numarası kaç? gibi sorulara yanıt arıyor. Ayrıntılar haberde yer alıyor.

Bein Sports üyeliğini iptal ettirmek için farkı yöntemlerde bulunmaktadır:

– Digitürk yetkili servisleri üzerinden üyelik iptali
– Digitürk müşteri hizmetleri üzerinden üyelik iptali
– Faks göndererek üyelik iptali
– Evden evrak teslimiyle üyelik iptali
– Adrese mektup göndererek üyelik iptali

Diğer bir yöntem olarak ise 0212 473 73 73 numaralı müşteri hizmetlerinin aranması yolu ile de yapılmaktadır. Bein Sports’un faks numarası 0212 473 99 99’dur. Bu numaraya üyelik iptal formunun faks çekilmesi halinde de abonelik iptal işlemleri yapılabilmektedir.

– Nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi
– Abone imzası
– Aboneye ait cep telefonu numarası
– Üyelik iptal gerekçesi
– Üyelik numarası ya da dijital kart numarası

Yorumlar