15 Mart 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları | Günlük Burç Yorumları - Astroloji

15 Mart 2019 Cuma burç yorumları haberimizde. Burç yorumlarında sizleri neler beklediğini Trhaberler olarak sizler için hazırladık. Bugün aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında burcunuz size ne diyor? İşte 15 Mart 2019 Cuma Burçlar

15 Mart 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları | Günlük Burç Yorumları - Astroloji

15 Mart 2019 Cuma günü Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu, Yengeç Burcu,  Aslan Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Başak Burcu, Yay Burcu,  Kova Burcu, Balık Burcu, için aşk, ekonomi, aile ve sağlık konularında ne diyor?

Tüm burçların yorumları sizler için derledik.  Siz de burcunuzla ilgili fikir almak isterseniz her gün burç yorumlarını Trhaberler Astroloji sayfasında bulabilirsiniz

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

11 Mart – 17 Mart 2019 Haftalık Burç Yorumları - Astroloji

Mart 2019 aylık burç yorumları için tıklayın

İşte 15 Mart 2019 Cuma Günlük Burç Yorunları

15 Mart 2019 Cuma Koç Burcu Günlük Burç Yorunları 

Bugün, fikirlerinizi ve düşüncelerinizi sizinle aynı fikirdeki insanlarla paylaşabilirsiniz. Sonunda sevdiklerinizle yürekten, kalbe dokunan sohbetler edebileceksiniz. Uzun süredir ifade edemediğiniz duygularınızı rahatlıkla paylaşacaksınız. Aklınıza takılan rüyalarınızı da anlatmanızı tavsiye ederiz.

15 Mart 2019 Cuma Boğa Burcu Günlük Burç Yorunları 

Bazen mantığımız ile davranırız bazen duygularımızla. Bugün mantığının öne çıktığı bir gün olabir. Analitik becerileriniz, sizi diğerlerinden üstün kılıyor. Bu da sizi iyi hissettiriyor. Ayrıca bugün gözlerin müzik çalar gibi elektronik aletlere takılacak ve almadan rahatlayamayacaksın.

15 Mart 2019 Cuma İkizler Burcu Günlük Burç Yorunları 

Duygusal yönünüz belli oranda gelişim gösterecek. Bunu çok kolay yöntemlerle elde edebilirsin. Bir film izlerken ya da bir şarkı söylerken daha duygu dolu hissedeceksiniz. Bu ufak duygu yüklemeleri, çok sık olmadıkça size iyi geliyor. İşyerinde, mükemmel performansınıza büyük övgüler gelecek.

15 Mart 2019 Cuma Yengeç Burcu Günlük Burç Yorunları 

Yakın arkadaşlarınız veya akrabalarınız ile çok şanslı olduğunuz bir durum yaşayacaksınız. Genelde şans size pek gülmez ama bugün başka olabilir. Yaşayacağın küçük sorunlar için endişe etme, ailen arkanda olacak ve sorunlarınızı çözmeye yardım edecek.

15 Mart 2019 Cuma Aslan Burcu Günlük Burç Yorunları 

Yeni yerler görmek, yeni kültürler ile tanışmak istiyorsunuz. Bu geziye çok yakın olabilirsiniz. Ancak belirlediğiniz günden biraz daha ötelenebilir. Keyfiniz kaçmasın geç olsun da güç olmasın. Şimdiden tatilin keyfini çıkarmanızı diliyoruz.

15 Mart 2019 Cuma Başak Burcu Günlük Burç Yorunları 

Kendinize zaman ayırın ve bugün biraz iç yolculuk yapın. İş yerinde odanız tam bir savaş alanına dönüşecek. Ama siz de dağınıklığın arasında bile düzeni olanlardansınız. Aşk konusunda ise yeni gelişmeler yaşanabilir. Sakin bir akşamın tadını çıkarın.
 

15 Mart 2019 Cuma Terazi Burcu Günlük Burç Yorunları 

Yetki sahibi olmak hiçbir zaman kolay bir iş olmadı. Geleneksel bir dikdatörlük tarzından uzaklaşman ve gençlerin kendilerini en iyi şekilde ifade edebilecekleri ortamı oluşturman gerek. Sorumlu bir kişi olmak, insanlara sert davranmayı asla gerektirmez.

15 Mart 2019 Cuma Akrep Burcu Günlük Burç Yorunları 

Bugün tamamen rutine bağlamış bir gün sizi bekliyor. Uyan, kahvaltı, çalış, öğle yemeği, çalış, işten çık. Buraya kadar herşey dün ile aynı olabilir. Ancak bu yorucu gün heyecan verici bir geceye dönüşebilir. Bu yüzden şaşırmaya hazır olun. 

15 Mart 2019 Cuma Yay Burcu Günlük Burç Yorunları 

Size bir tavsiyemiz var lütfen kabul edin: zor zamanlar aşılır, zor insandan kaçılır. Bugün tüm gün mağazada bir sürü iniş ve çıkışlar olacak. Ancak, fırtınalı denizlerin denizcisi, sizsiniz ve tüm sıkıntılara kolayca yelken açıyorsunuz. Yakınlarınız ve sevdikleriniz tarafından verilen tavsiyelere uyun. 
 

15 Mart 2019 Cuma Oğlak Burcu Günlük Burç Yorunları 

Bugün bitmek bilmeyen işler canınızı sıkacak. Enerjiniz işteki rakiplerinize uğraşamayacak kadar düşebilir. Onların istediklerine fırsat vermemek ve itibarınızı yükseltmek için akıllıca davranın. İş yerinde rakiplerinizin hakkından gelebilmek için elinizden geleni ardınıza koymamanızı tavsiye ederiz.
 

15 Mart 2019 Cuma Kova Burcu Günlük Burç Yorunları 

Mükemmel akademik duruşunuz nedeniyle herkesin dikkatini çekiyorsunuz. Tabi bu durum çevrenizde bazı duygulara sebep oluyor. Kimi iş zekanıza hayran kalıp, takdir edecek kimi de iş zekanıza hayran kalıp  taklit edecek. Ancak bütün bunlar kibirli olmanızı gerektirmez. İyi işler yapmaya mütevazi bir tavırla devam etmenizi öneririz.
 

15 Mart 2019 Cuma Balık Burcu Günlük Burç Yorunları

İş yerinde bugün sıklıkla tartışmalar yaşanabilir. Sakin bir tavır takının ve dilinizi tutun. Böyle fikir ayrılıkları yalnız iki taraf içinde önemli konularda sorun oluşturabiliyor. Herhangi bir yorum yapmadan önce muhakkak objektif olmanızı tavsiye ederiz. Yoksa doğacak sonuçlar ileride başınız dert açabilir.

iOS uygulamamızı indirmek için Buraya Tıklayınız.

Android uygulamamızı indirmek için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2019, 00:08

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER