Anasayfa /  Foto Galeri

Azra'yı vahşice öldüren katilin ceset parçalarını taşıdığı anın görüntüleri ortaya çıktı!

Antalya'da kaybolan 22 yaşındaki üniversite öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu'nu öldürüp 5 parçaya ayıran inşaat mühendisi ve emlakçı Mustafa Murat Ayhan'ın cesedi taşırken görüntüleri ortaya çıktı. Ayhan'ın soğukkanlı tavırları dikkat çekti.

Azra'yı vahşice öldüren katilin ceset parçalarını taşıdığı anın görüntüleri ortaya çıktı! - Sayfa 1

Antalya'da, geçen Çarşamba günü kovid19 testi pozitif çıkınca, ablasıyla tartışıp, evden ayrılan ve 5 gündür kayıp olan Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü 3'üncü sınıf öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu'nun (22), vahşi bir cinayete kurban gittiği ortaya çıkmıştı

Azra'yı vahşice öldüren katilin ceset parçalarını taşıdığı anın görüntüleri ortaya çıktı! - Sayfa 2

SÖYLEDİKLERİ EKİPLERİ İKNA ETMEDİ
Azra'nın cep telefonundan en son inşaat mühendisi ve emlak ofisi sahibi Mustafa MuratAyhan (48) ile görüştüğünü belirleyen cinayet masası ekipleri şüpheliyi gözaltına almış ancak Ayhan ifadesinde, "Önceden tanışmıştık. Geldi, birlikte yemek yedik gitti. Bilgim yok" dedikten sonra serbest bırakılmıştı. İki üniversite mezunu olan, Antalya'nın bilinen emlak ofislerinden birinin de sahibi olan lüks düşkünü Ayhan'ın ifadelerine inanmayan polis soruşturmayı derinleştirdi.

Azra'yı vahşice öldüren katilin ceset parçalarını taşıdığı anın görüntüleri ortaya çıktı! - Sayfa 3

CİNAYETİ İTİRAF ETTİ
Bölgedeki MOBESE ve çevredeki işyerlerinin güvenlik kamerası görüntülerini incelemesiyle Ayhan'ın Konyaaltı'ndaki evinden defalarca aynı çantayla çıkıp döndüğünü belirleyen polis Ayhan'ı tekrar gözaltına aldı. Ayhan, çapraz sorguda cinayeti itiraf etmek zorunda kaldı.

Azra'yı vahşice öldüren katilin ceset parçalarını taşıdığı anın görüntüleri ortaya çıktı! - Sayfa 4

SOĞUKKANLILIKLA PARÇALARINI TAŞIMIŞ
Ekonomik durumu iyi olan, marka giyinen ve gösterişi seven kravatlı caninin vahşetin ardından spor kıyafetle dışarı çıkıp, parçaladığı cesedi askılı çantaya koyduğu, karnının üstüne getirdiği çantayla cesedin parçalarını taşıdığı görüldü. Görüntülerde, maske takan caninin soğukkanlı bir şekilde evinden çantayla çıktığı ve boynuna astığı çantayla yolda ilerlediği görülüyor. Ayhan'ın eşinden boşandığı, bir erkek çocuğu olduğu kaydedildi.