Anasayfa /  Medya /  Dizi

Avlu 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Avlu 23. bölüm full izle

Star TV'de yayınlanan Avlu dizisi, 23. bölümüyle ekranlara geldi. Nefes kesen bölümün sona ermesiyle birlikte herkes Avlu 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı şeklinde internette araştırıyor. Peki Avlu 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Avlu 23. bölüm tek parça izleme seçeneği ve yeni bölüm fragmanı ile ilgili bilgiler...

Abone ol
Abone ol 07 Aralık 2018 16:36

Avlu dizisi, 23. bölümüyle ekranlara geldi. Nefes kesen bölümün sona ermesiyle birlikte herkes Avlu 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı şeklinde internette araştırıyor. Peki Avlu 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Avlu 23. bölüm tek parça izleme seçeneği. 

Star TV ekranlarında yayınlanan her sahnesi izleyicisi tarafından pür dikkat takip edilen Avlu 23.son bölümde; Deniz, cinayete kurban giderek hayata gözlerini yuman kızı Ecem'in kanını yerde bırakmamasının rahatlığı içerisindedir. Avlu son bölümde; kızına yapılanların bedelini ödeterek üzerinden büyük bir yük kalkan Deniz, şimdi de Azra'nın kardeşinin hayat mücadelesini kazanabilmesi için canla başla kolları sıvamaktadır. Tüm bunların yanı sıra Zerrin ise ceza evinden kaçan Deniz'in izini sürmeye başlayarak, başta Azra olmak üzere hapishanede herkesi sorguya çekmesi sahne oldu. Diğer taraftan Azra'nın kardeşi Eylül'ün sağlık durumunun giderek kritik bir aşamaya gelmesiyle birlikte Deniz'in gereken paraya bulabilmek noktasında çözüm arayışına girmesinin ardından Avlu 24.bölüm fragmanı merak ve heyecan içerisinde bekleniyor. Peki, Deniz'in, Zerrin'in bulunduğu mekanı polis ekiplerine bildirmesinin üzerine onunla ilgili elinde tuttuğu kozu ileri sürerek elini kolunu bağlamasının akabinde Avlu 24.bölüm fragmanı yayınlandı mı? 

AVLU 24.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Star TV ekranlarında sürükleyici ve etkileyici bölümlerde imzasını taşıyan Avlu 24.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Avlu 24. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz eşzamanlı olarak trhaberler.com sitemizde yer alacak. 

AVLU 24.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Oyuncu kadrosunu Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse ve Kenan Ece gibi gibi başarılı oyuncuların oluşturduğu Avlu 24.bölümü ile 13 Aralık Perşembe günü Star TV ekranlarında olacak. 

AVLU 23.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

AVLU SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Avlu son bölümde; Deniz’in uzun zamandır sabırla beklediği gün gelmiş, kızının intikamını ne pahasına olursa olsun almıştır. Fakat şimdi herkes peşindedir ve zaman hızla aleyhine işlemektedir. Deniz’in önünde yapması gereken bir seçim ve halledilecek son bir şey daha vardır. Üstelik bu kez kendi için değil... Bu sırada içeride Kudret ve Azra birbirlerini mahvetmek için her an fırsat kollamaktadır. Zerrin, onları durdurmak ve üstü kapatılamaz bir olay yaşanmasını engellemek zorundadır. Ancak Deniz’in elindeki koz onu her şeyden önce kendini kurtarmaya mecbur bırakacaktır...

Kanal: Star Tv 

Tür: Dram

Sezon: 2Yayın Günü:  Perşembe

Yayın Saati:  20:00Yeni Bölüm Tarihi:  13.12.2018

Yeni Bölüm No:  24 Yapım Firması: Limon Film » 

Yapımcı: 

Yönetmen: Yüksel Aksu  Oyuncular: Demet Evgar (Deniz Demir), Ceren Moray (Azra Kaya), Nursel Köse (Kudret Öztürk), Kenan Ece (Murat Ünal), Ayça Damgacı (Hasret Şengül), Şeyla Halis (Jale Şahin), Nergis Öztürk (Zerrin), Selen Seyven (Heves), Simel Keçicioğlu (Derya), Onuryay Evrentan Atasalihi (Özlem Balaban), Tuğrul Tülek (Sinan), Denizcan Aktaş (Alp Öztürk),Teoman Kumbaracıbaşı (Hakan Demir), Çağdaş Onur Öztürk (Oktay Boran), Ayhan Eroğlu (Sayko Bekir), Sevda Dalgıç (Bade), Deniz Barut, Eslem Akar (Ecem Demir), Onuryay Evren Tan, Hülya Şen, Ümmü Putgül, Efsane Odağ, Mihrimah Cankur, Çiğdem Benli, Billur Pınar Yılmaz, Hüseyin Turunç, Sinan Pekinton, Aytaç Arman, Berna Eker, Saniye Semra, Ece Aksel , Ilgaz Küren, Merve Atılmış , Didem Hayta, Görkem Mertsöz, Melis Cingöz, Ruçhan Çalışkur, Şebnem Dönmez Konu:  Avustralya dizisi Wentworth’un yasal uyarlaması olan “Avlu” yılların sağır kaldığı adaleti kendisi sağlamaya çalışmış bir kadının cezaevine girişinin hikayesidir. Dizide mahkum kadınların, mutsuzluğun acı ile yarıştığı Karakuyu’da kendi düzen ve hukuklarıyla verdikleri yaşam mücadelesi konu edilmektedir. Tarihçe:  
Avlu dizisi 20 Eylül 2018 Perşembe günü yayınlanacak 12. bölümüyle 2. sezonuna başlayacak.


Avlu

 dizisi 7 Haziran 2018 Perşembe günü yayınlanan 11. bölümüyle 1. sezon finalini yaptı.Yorumlar