Anasayfa /  Güncel /  3 sayfa-cinayet-kaza

Antalya'da apart otelde inanılmaz vahşet! Önce öldürdü sonra...

Antalya'nın Manavgat ilçesinde dehşete düşüren bir vahşet yaşandı. Olay, Side Mahallesi'ndeki bir apart otelde gerçekleşti. Elvan Küçükaltun, kıskançlık yüzünden arkadaşı Kadir Demir'i öldürdü. Gözü dönen katil, bununla da yetinmedi, öldürdüğü arkadaşının cinsel organını kesti. Apart otelden çıkan Elvan Küçükaltun, yakında bulunan bir parka gidip mezar yeri kazmaya başlayınca gerçek ortaya çıktı. İşte o vahşet ve ayrıntıları...

Abone ol
Abone ol 29 Ocak 2022 14:58

Antalya'da Elvan Küçükaltun, birlikte yaşadığı Alman sevgilisi Nadia Angela Grosser'e ilgi duyduğunu öne sürdüğü arkadaşı Kadir Demir'i, çıkan tartışmada öldürüp cinsel organını kesti. Cesedi gömmek için otel yakınındaki parkta çukur kazarken görülen Küçükaltun, jandarma tarafından yakalandı.

Olay, dün gece Manavgat ilçesi Side Mahallesi Kiremithane Sokak'taki bir apart otelde meydana geldi. Alman Nadia Angela Grosser ile birlikte apart otelde yaşayan Elvan Küçükaltun, dün akşam arkadaşı Kadir Demir'i yemeğe çağırdı.

Küçükaltun, Alman sevgilisi ve Kadir Demir birlikte alkol aldı. Gecenin ilerleyen saatlerinde Elvan Küçükaltun ile sevgilisi Grosser’e ilgi gösterdiğini öne sürdüğü Kadir Demir arasında tartışma çıktı.

Tartışma kısa sürede bıçaklı kavgaya dönüştü. Küçükaltun, Kadir Demir’i göğüs bölgesinden bıçaklayıp öldürdükten sonra cinsel organını kesti.

Etiketler antalya cinayet
Yorumlar