Anasayfa /  Foto Galeri

Alec Baldwin'in Halyna Hutchins'i öldürdüğü sette korkunç iddia gerçek çıktı!

Alec Baldwin'in hem yapımcısı olduğu hem de oyuncusu olduğu Rust isimli filmin setinde, kazayla görüntü yönetmeninin ölümüne, yönetmenin de yaralanmasına neden olmasının yankıları sürüyor. Geçtiğimiz hafta yaşanan ve hala dünya kamuoyunun en çok konuştuğu konu olmaya devam eden olay ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Alec Baldwin'in Halyna Hutchins'i öldürdüğü sette korkunç iddia gerçek çıktı! - Sayfa 1

Baldwin'in film setinde kuru sıkı tabanca ile görüntü yönetmenini öldürmesinin yankıları sürerken bölge savcısı konu ile ilgili net açıklamalarda bulundu. Savcının açıklamaları ile günlerdir iddia boyutunda olan olay resmiyet kazandı.

Alec Baldwin'in Halyna Hutchins'i öldürdüğü sette korkunç iddia gerçek çıktı! - Sayfa 2

Geçtiğimiz hafta yaşanan ve hala dünya kamuoyunun en çok konuştuğu konu olmaya devam eden olay ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Bölge savcısı konu ile ilgili çok konuşulacak açıklamalara imza attı.

Alec Baldwin'in Halyna Hutchins'i öldürdüğü sette korkunç iddia gerçek çıktı! - Sayfa 3

Henüz kimsenin suçlanmadığı davanın seyri hakkında ipuçları veren Savcı, 'suçlamalar masada' sözleri ile olay ile ilgili bir veya birden fazla kişinin hakim karşısına çıkabileceğinin sinyalini verdi.

Alec Baldwin'in Halyna Hutchins'i öldürdüğü sette korkunç iddia gerçek çıktı! - Sayfa 4

KORKUNÇ İDDİA RESMİYET KAZANDI 
Kamuoyundan gelen baskılar sonucu böyle bir açıklama yapan savcı detaya girmekten kaçındı. Ancak savcının açıklamaları ile günlerdir iddia boyutunda olan olay resmiyet kazandı.