Anasayfa /  Medya /  Dizi

Zümrüdüanka 15.Bölüm Önizleme | Zümrüdüanka 15.Bölüm İzle

Zümrüdüanka 15.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Zümrüdüanka 15.Bölüm Önizleme yayınlandı. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Zümrüdüanka dizisinin yeni bölümü 17 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Abone ol
Abone ol 16 Ekim 2020 00:03

Zümrüdüanka 15.Bölüm Önizleme | Zümrüdüanka 15.Bölüm İzle

Başrollerinde Alp Navruz ve Ceren Yılmaz gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Zümrüdüanka 15.Bölümde de ekrana kitleyecek

ZÜMRÜDÜANKA YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Serhat, sevdiği kadını elinden almak isteyen kişinin Abbas olduğunu öğrenince, deliye döner. Amcasının aylarca gözünün içine bakarak yalan söylemesi, Serhat’ı ayrıca hayal kırıklığına uğratır. Bu hayatta, Zümrüt’ten başka inanıp, güveneceği kimsenin olmadığından artık emindir.

Abbas, Zümrüt’ün akli dengesinin yerinde olmadığını öne sürüp, Serhat’ın aklını karıştırmaya çalışır. Serhat, Abbas’ın tek bir lafına bile inanmazken; Abbas’ı Serhat’ın elinden, sürpriz biri kurtarır. Tüm bu olanları fırsata çeviren Deniz, Zümrüt’ü hayatlarından çıkarıp, Serhat ve Işık’la gerçekten aile olabilmek için, kozlarını kullanmaya başlar. Sakin, ama kararlı bir şekilde ilerlemektedir.

Hamit’in bazı adımları; Suhandan’ın önyargılarını kırarken, ikili arasında beklenmedik gelişmelere vesile olur.

Zümrüt, konakta kalmayı daha fazla gururuna yediremez. Serhat’ı bile hayatından çıkarmayı göze alarak, küllerinden yeniden doğmak için hikayesinin başladığı yere; baba ocağına döner. Cihan, Zümrüt’ü şaşkınlığa uğratan bir teklifte bulunur. Zümrüt, ne cevap vereceğini bilemezken, Serhat da Zümrüt’le kaderlerini yeniden yazmak için harekete geçer. Serhat, kaderle girdiği mücadeleden galip çıkabilecek midir? Zümrüt’ün Cihan’a cevabı, ne olacaktır?

ZÜMRÜDÜANKA SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar