Anasayfa /  Medya

Zuhal Topal'dan Yemekteyiz Proğramı için Açıklama

Tv8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, Fox ekranlarında yayınlanan 'Zuhal Topal’la Sofrada' programının, kendi yapımı 'Yemekteyiz’le aynı formatta olduğunu iddia ederek kanala dava açmıştı. Geçtiğimiz günlerde bilir kişi raporuyla haklılığını kanıtlayan Ilıcalı’ya, Zuhal Topal’dan yanıt gecikmedi.

Abone ol
Abone ol 06 Aralık 2019 11:22

'Demek ki haticeye değil neticeye bakmalıymış'


Konuyla ilgili hiçbir açıklama yapmayan Zuhal Topal ise sessizliğini bozdu. Eşi Korhan Saygıner’in yapımcılığını üstlendiği 'Zuhal Topal’la Sofrada' yarışmasında iki sezondur sunuculuk yapan Topal, bir takipçisinin “Reytinglere bakınca siz hep ilk onda diğer program alt sıralarda. Demek ki haticeye değil neticeye bakmalıymış” yorumuna beğeni işaretiyle cevap verdi.

Programı durdurmak için harekete geçti


Öte yandan Hürriyet gazetesi yazarı Cengiz Semercioğlu da bu davayı köşesinde kaleme aldı. Acun Ilıcalı'nın haklı olduğunu dile getiren Semercioğlu, "Programların aynı olduğunu görmek için bilir kişi raporuna ihtiyaç yok. Zaten izleyen anlıyor" dedi.

 


Davanın sürdüğünü söyleyen Semercioğlu, Acun Ilıcalı'nın programın durdurulması için harekete geçtiğini öğrendiğini yazdı.

Yorumlar