Anasayfa /  Foto Galeri

Zaferin Rengi filminin fragmanı yayınlandı

16 Şubat’ta vizyona girecek, yapımcılığını ve yönetmenliğini Abdullah Oğuz’un üstlendiği ZAFERİN RENGİ filminin fragmanı yayınlandı.

Zaferin Rengi filminin fragmanı yayınlandı - Sayfa 1

ZAFERİN RENGİ FİLMİNİN FRAGMANI YAYINLANDI

 BİR LİDERİN DEHASI SAHALARDA YÜKSELEN UMUT BİR MİLLETİN DİRİLİŞİ

16 Şubat’ta vizyona girecek, yapımcılığını ve yönetmenliğini Abdullah Oğuz’un üstlendiği ZAFERİN RENGİ filminin fragmanı yayınlandı.

 

Zaferin Rengi filminin fragmanı yayınlandı - Sayfa 2

ZAFERİN RENGİ 16 ŞUBAT’TA SİNEMALARDA 

SAHADA YEŞEREN UMUT 7’DEN 70’E MEMLEKETİN HER KÖŞESİNE YAYILIR

Sezonun merakla beklenen filmi ZAFERİN RENGİ; 1918-1923 yılları arasında yaşanmış gerçek olaylara dayanan, Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde Anadolu’da başlatılan milli mücadelenin, işgal altındaki İstanbul’da büyümesini ve futbol zaferleriyle kenetlenip, moral bulan Türk halkının bağımsızlık için direnişini konu alıyor. 

Zaferin Rengi filminin fragmanı yayınlandı - Sayfa 3

Türk spor tarihine damgasını vurmuş en önemli futbol başarılarımızdan biri olan Harington Kupası’yla final yapacak olan film, 16 Şubat’ta sinemalarda izleyici ile buluşacak.

Zaferin Rengi filminin fragmanı yayınlandı - Sayfa 4

Filmin ana kahramanı, Fenerbahçe’nin kurucu üyesi ve efsane kaptanı Galip Bey’i yeni neslin yetenekli oyuncularından Kubilay Aka canlandırırken, Peyker rolünde Gülper Özdemir’i izleyeceğiz. Ayrıca ekranların ve sinemanın güçlü oyuncularından Nejat İşler (Sabri Toprak), Timuçin Esen (Topkapılı Cambaz), Yiğit Özşener (Mustafa Kemal Paşa), Gonca Vuslateri (Vera), Yılmaz Bayraktar (Yüzbaşı Bennett) ve Birce Akalay (Halide Edib Adıvar) da dönemin sembol siyasetçilerine, aydınlarına, askeri figürlerine ve Türk futbol tarihinin kahraman sporcularına hayat veriyor.