Anasayfa /  Foto Galeri

Yoğun bakımda koronavirüs tedavisi gören Burak Sergen'den kahreden haber!

Geçtiğimiz haftadan beri yoğun bakımda koronavirüs tedavisi gören Sadakatsiz dizisinin başrol oyuncusu Burak Sergen entübe edildi. Oyuncunun kötü haberini de eski eşi Işıl Sergen verdi.

Yoğun bakımda koronavirüs tedavisi gören Burak Sergen'den kahreden haber! - Sayfa 1


Kanal D'nin sevilen dizisi 'Sadakatsiz'de 'Haluk Güçlü' karakterine hayat veren Burak Sergen, bir süredir yoğun bakımda koronavirüs tedavisi görüyordu. Yakın arkadaşı Zafer Kayaokay, "Burak Sergen'in tedavisi hala yoğun bakımda devam ediyor. Durumu ciddiyetini koruyor. Fakat olumsuz bir durum gerçekleşmedi" demişti.

Yoğun bakımda koronavirüs tedavisi gören Burak Sergen'den kahreden haber! - Sayfa 2

ESKİ EŞİ BİLGİ VERDİ 
Burak Sergen, eski eşi Işıl Sergen'in kendi soyadını kullanmaması için dava açmıştı. Sergen'in davalık olduğu eski eşi, ünlü oyuncunun son durumuna dair bilgi verdi.

Yoğun bakımda koronavirüs tedavisi gören Burak Sergen'den kahreden haber! - Sayfa 3

"ENTÜBE EDİLMİŞTİR" 
Işıl Sergen paylaşımında "Hastaneden son aldığımız bilgi doğrultusunda Burak, bilinci açıkken kendisinin de bilgilendirilmesi sonucunda daha iyi solunuma ulaşabilmesi adına entübe edilmiştir" dedi.

Yoğun bakımda koronavirüs tedavisi gören Burak Sergen'den kahreden haber! - Sayfa 4

NE OLMUŞTU? 
Burak Sergen, 11 Nisan Pazartesi günü evinde fenalaşması üzerine hastaneye kaldırıldı. Yakalandığı koronavirüse bağlı akciğer enfeksiyonu ve solunum sıkıntısı yaşadığı belirlenen 60 yaşındaki Sergen, yoğun bakımda tedaviye alındı.