Anasayfa /  Foto Galeri

Yeliz Yeşilmen'in ojeli tırnakları ile namaz kıldığı anlar sosyal medyada kriz çıkardı

Yeliz Yeşilmen sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündem olmaya devam ediyor. Ramazan ayının gelmesi ile birlikte ibadet yaptığımı göstermek için sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Yeşilmen, ojeli tırnakları ile namaz kılması sonrası sosyal medyanın diline düştü.

Yeliz Yeşilmen'in ojeli tırnakları ile namaz kıldığı anlar sosyal medyada kriz çıkardı - Sayfa 1

Söyledikleri, sosyal medya paylaşımları ve özel hayatı ile sık sık magazin basınına malzeme olan eski manken Yeliz Yeşilmen ojeli tırnakları ile namaz kıldı o anlarını paylaştı.

Yeliz Yeşilmen'in ojeli tırnakları ile namaz kıldığı anlar sosyal medyada kriz çıkardı - Sayfa 2

Son olarak kocası ile yaşadıklarını instagram hesabından paylaşarak bana şiddet uyguluyor iddiaları ile günlerce magazin basınında yer alan eski manken Yeliz Yeşilmen yine yaptı yapacağını! Son paylaşımı ile yine kriz çıkaran Yeliz Yeşilmen'e tepki yağdı. Tepkilere duyarsız kalamayan Yeliz Yeşilmen akıllara zarar bir açıklama daha yaptı. 

Yeliz Yeşilmen'in ojeli tırnakları ile namaz kıldığı anlar sosyal medyada kriz çıkardı - Sayfa 3

Neredeyse her anını sosyal medyadan takipçilerine gösteren 42 yaşındaki Yeliz Yeşilmen'in Ramazan ayında paylaştığı ve 'ibadet et' dediği  paylaşım kriz çıkardı.

Yeliz Yeşilmen'in ojeli tırnakları ile namaz kıldığı anlar sosyal medyada kriz çıkardı - Sayfa 4

Evlendikten sonra modellik kariyerine ara veren Yeliz Yeşilmen, son yıllarda sosyal medyada sıkça gündeme geliyor. Yeşilmen, bu sefer de seccadenin başında olduğu fotoğrafı takipçileriyle paylaşarak, "Uyuma kalk, en azından dua et" notunu düştü.