Anasayfa /  Foto Galeri

Yeliz Yeşilmen'i kahreden kaza! Oğlunun başına gelenleri gözyaşları içinde anlattı

Ailesiyle birlikte tatile çıkan Yeliz Yeşilmen, kabusu yaşadı. 42 yaşındaki Yeşilmen'in oğlu Birbey, denize girmek istediği sırada merdivenlerden düştü. Oğlunu kanlar içinde gören Yeşilmen, yaşadığı korku dolu anları gözyaşları içinde anlattı.Yeliz Yeşilmen, denize girmek isterken merdivenlerden düşen oğlu Birbey'in durumunu anlatırken gözyaşlarına boğuldu.

Yeliz Yeşilmen'i kahreden kaza! Oğlunun başına gelenleri gözyaşları içinde anlattı - Sayfa 1

Bir süredir ekranlarda görünmeyen oyuncu Yeliz Yeşilmen'in oğlu Birbey denize girmek isterken merdivenlerden düştü. Yeşilmen ise o anları anlatırken gözyaşı döktü.

Yeliz Yeşilmen'i kahreden kaza! Oğlunun başına gelenleri gözyaşları içinde anlattı - Sayfa 2

"AYAĞININ ETİ KALKTI"

Yaşadıklarını sosyal medya hesabında takipçileri ile paylaşan Yeliz Yeşilmen, "Denize girerken merdivenden düştü. Ayağının bütün arkası, eti kalktı. Bütün deniz kan oldu, ben çok korktum. Beni arayan kişilere dönemiyorum. Sonra... Daha sonra..."

Yeliz Yeşilmen'i kahreden kaza! Oğlunun başına gelenleri gözyaşları içinde anlattı - Sayfa 3

"BÜTÜN DENİZ KAN"

Sakinleştikten sonra olayın detaylarını anlatan Yeliz Yeşilmen, "Allah beterinden korusun ama çok korktum. Birbey denize girerken o basamaklardan ayağı kayıp düşmüş. Bütün deniz kan. Kardeşim kucağında getirdi, ben onu bir gördüm kendimden geçtim. Kucağıma aldım, o panikten düştüm bir de çocukla..." dedi.