Anasayfa /  Foto Galeri

Yatakta en bencil burç belli oldu! İşte burçlara göre cinsel yaşam...

Astroloji, hem kendimizi hem de karşımızdakini anlamamız için vazgeçilmez bir rehberdir. Bir çok konuda olduğu gibi cinsellik ve seks konularında da astrolojik tüyolardan yararlanabilirsiniz. Daha fazla zevk hissetmek istemek normal olsa da yatakta eşinizi fazla umursamamak tam bir bencilliktir ve bu durum bazen tolere edilse de karşı taraf için cinsel hayatı tam bir kabusa döndürebilir. İşte sizi yatakta yalnız bırakmaya ve sadece kendini düşünmeye meyilli burçlar!

Yatakta en bencil burç belli oldu! İşte burçlara göre cinsel yaşam... - Sayfa 1

YATAKTA EN BENCİL BURÇLAR

Aşkta ve sekste kimin nazik, verici ve cömert olabileceğini tahmin etmek o kadar kolay değil, ancak astroloji 12 burçtan cinselliğe düşkün olup, kendini düşünmeye daha yatkın olanlar konusunda bize önemli ipuçları veriyor.

Elbette her burç bazen daha fazla kendini düşünmeye meyillidir ve dönem dönem çok bencil olabilir.

Özverili bir Balık, bazen yüksek duygusallığına yenik düşerek bencilleşebilirken, oldukça duyarlı olan aslan zaman zaman yatakta kendi gücünün etkisine kapılabilir. Sıcak kalpli bir Yengeç bile, bazen sadece karşılığında bir şey bekledikleri için size karşı bu kadar şefkatli davranıyor olabilir. ancak koç, yay, başak ve oğlak söz konusu olduğunda, bencillikleri bir mil öteden hissedilebilir.

İşte astrolojinin yatakta en bencil burçları!

Yatakta en bencil burç belli oldu! İşte burçlara göre cinsel yaşam... - Sayfa 2

KOÇ BURCU

Koç, etrafındaki herkesle sakin bir rekabet içindedir. Gücünü göstermeyi sever. Gözleri bir ödüldeyse, onu almak için oyunun kurallarını değiştirmeye kalkabilirler.

Koç burcunda doğanlar, inanılmaz bir dayanıklılık ve damarlarında akan ateşli bir tutku ile kutsanmıştır. Arzu ettikleri her şey acildir ve cinsel karşılaşmaları spontane ve aksiyon doludur

Genellikle hepsi öncelikle kendileriyle ilgilidir. Kendilerini memnun etmeyi severler ve kendilerinden önce kimseyi düşünmezler. Kendi benliklerine büyük bir saygı güderler.

Bu nedenle, eşlerine bakmak yerine yatakta en fazla zevki almaya odaklanmayı tercih ederler.

Yatakta en bencil burç belli oldu! İşte burçlara göre cinsel yaşam... - Sayfa 3

YAY BURCU

Bağlılığa ve ilişkilere pek meyilli olmayan yay burcunun bazen istedikleri tek şey anı yaşamak ve gündelik ilişkilerden en iyi şekilde yararlanmak olabilir.

Yataktayken çok tahmin edilemez olabilirler ve ayrıca seks yaptıktan hemen sonra çok huysuz olabilirler.

Yatakta en bencil burç belli oldu! İşte burçlara göre cinsel yaşam... - Sayfa 4

OĞLAK BURCU

Yatak da dahil olmak üzere hayatın her alanında çok kontrolcüler. Oğlak burcunun mümkün olan her şekilde onlara hükmedebilmesi için partnerleri kendilerini onlara teslim ederse seveceklerdir.

Seks sırasında direkt onlara hitap edilmesini isterler ve üstün olmayı severler.