Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Yargı 35.Bölüm 2. Fragmanı izle | Yargı 35.Bölüm izle

Yargı 35.Bölüm 2. Fragmanı izle. Yargı 35.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Yargı 35.Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Yargı dizisinin yeni bölümü 18 Eylül Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Yargı 35.Bölüm izle

Abone ol
Abone ol 16 Eylül 2022 00:05

Yargı 35.Bölüm 2. Fragmanı izle | Yargı 35.Bölüm izle

Başrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yargı 35.Bölümde de nefes kesecek

YARGI 35.BÖLÜM İZLE

YARGI YENİ BÖLÜM ÖZETİ

İkisinin de kardeşlerinden yana canlarının yandığı bir cinayetle başlayan hikayenin kahramanları; mesleki hayatlarında ayrı olan yolları son kez kesişen ve birleşen Ceylin ve Ilgaz.. Bazen birbirlerine tutkuyla bağlandıkları, bazen göz yaşlarıyla ayrı düşmek zorunda kaldıkları bu ilişkide, artık hayatları boyunca unutamayacakları bir dönüm noktasındadırlar. Sırlara boğulmuş Zafer düğümü çözülmüştür, acaba Ceylin’in kararı öğrendiklerinden sonra ne olacaktır?

Yaptıklarıyla etrafındaki herkesi kırıp döken ve bu yüzden oluşturduğu kocaman öfke dalgasının altında kalmak üzere olan Yekta’yı, bugüne kadar karşısındaki kimseden görmediği bir intikam arzusu beklemektedir. Çınar ise, çözülen düğümle birlikte yeni bir hayata başlamak ister; ancak, hesaplanamayan bazı gelişmeler acaba bunu başarmasına izin verecek midir?

Ilgaz ve Ceylin’in yolculuğunda “son” hala çok uzaktadır, şimdilik konulan virgül acaba onları nereye savuracaktır? Ne kendilerinin ne ailelerinin ne de dostlarının gerçekliğinden şüphe ettiği aşkları, bugünden asla öngöremeyecekleri kadar büyüyecek olaylar silsilesinin içinde nereye evrilecektir?

YARGI SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar