Anasayfa /  Medya /  Dizi

Yargı 34.Bölüm izle (Sezon Finali) | Yargı 34.Bölüm Fragmanı izle (Sezon Finali)

Yargı 34.Bölüm izle (Sezon Finali) Yargı 34.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Yargı 34.Bölüm Fragmanı yayınlandı. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Yargı dizisinin yeni bölümü 29 Mayıs Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Yargı 34.Bölüm izle (Sezon Finali)

Abone ol
Abone ol 29 Mayıs 2022 00:17

Yargı 34.Bölüm izle (Sezon Finali) | Yargı 34.Bölüm Fragmanı izle (Sezon Finali)

Başrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yargı 34.Bölümde sezon finali yaparak yeni sezona kadar ekrana ara verecek

YARGI 34.BÖLÜM İZLE (SEZON FİNALİ)

YARGI YENİ BÖLÜM ÖZETİ
İkisinin de kardeşlerinden yana canlarının yandığı bir cinayetle başlayan hikayenin kahramanları; mesleki hayatlarında ayrı olan yolları son kez kesişen ve birleşen Ceylin ve Ilgaz.. Bazen birbirlerine tutkuyla bağlandıkları, bazen göz yaşlarıyla ayrı düşmek zorunda kaldıkları bu ilişkide, artık hayatları boyunca unutamayacakları bir dönüm noktasındadırlar. Sırlara boğulmuş Zafer düğümü çözülmüştür, acaba Ceylin’in kararı öğrendiklerinden sonra ne olacaktır?

Yaptıklarıyla etrafındaki herkesi kırıp döken ve bu yüzden oluşturduğu kocaman öfke dalgasının altında kalmak üzere olan Yekta’yı, bugüne kadar karşısındaki kimseden görmediği bir intikam arzusu beklemektedir. Çınar ise, çözülen düğümle birlikte yeni bir hayata başlamak ister; ancak, hesaplanamayan bazı gelişmeler acaba bunu başarmasına izin verecek midir?

Ilgaz ve Ceylin’in yolculuğunda “son” hala çok uzaktadır, şimdilik konulan virgül acaba onları nereye savuracaktır? Ne kendilerinin ne ailelerinin ne de dostlarının gerçekliğinden şüphe ettiği aşkları, bugünden asla öngöremeyecekleri kadar büyüyecek olaylar silsilesinin içinde nereye evrilecektir?

YARGI SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar