Anasayfa /  Medya /  Dizi

Yargı 29.Bölüm izle | Yargı 29.Bölüm Önizleme

Yargı 29.Bölüm izle. Yargı 29.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Yargı 29.Bölüm Önizleme yayınlandı. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Yargı dizisinin yeni bölümü 17 Nisan Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Yargı 29.Bölüm izle

Abone ol
Abone ol 16 Nisan 2022 21:10

 Yargı 29.Bölüm izle | Yargı 29.Bölüm Önizleme

Başrollerinde Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yargı 29.Bölümde de nefes kesecek

YARGI 29.BÖLÜM İZLE

YARGI YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Ceylin, Ilgaz’ı hiç tahmin edemeyeceği bir halde yakalamıştır. Çınar ve Metin’e ait bu büyük sırrın kendisiyle hiçbir ilgisi olmadığını Ceylin’e anlatmak, Ilgaz için şimdiye kadar baktığı tüm davalardan daha zorlayıcı olacaktır..

Zafer’in ölümüne giden yolda şüphe perdeleri aralanmaya başlamıştır. Bir yandan Ceylin’in yanlış anlamaması için süreci şeffaflıkla yönetmeye çalışan Pars ve Eren cephesi, diğer yandan ise olayı manipüle eden Yekta cephesi için beklenmedik sürprizler ortaya çıkacaktır.

Bugüne dek birbirlerinden aldıkları destek ve güven sayesinde ortak bir geleceğe dair hayaller kurmaya başlayan Ilgaz ve Ceylin, ilişkilerinde şimdiye kadarki en büyük kırılmanın eşiğindedir. Onları bekleyen belirsizlik tünelinin sonunda bir umut ışığı olabilecek midir?

YARGI SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar