Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Yalnız Kurt 21. Bölüm Fragmanı izle | Yalnız Kurt 21. Bölüm izle

Yalnız Kurt 21. Bölüm Fragmanı izle. Yalnız Kurt 21. Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Yalnız Kurt 21. Bölüm Fragmanı yayınlandı. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Yalnız Kurt dizisinin yeni bölümü yakında sizlerle. Yalnız Kurt 21. Bölüm Fragmanı izle

Abone ol
Abone ol 30 Eylül 2022 21:12

Yalnız Kurt 21. Bölüm Fragmanı izle | Yalnız Kurt 21. Bölüm izle

Başrollerinde Cihan Ünal ve Hasan Denizyaran gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yalnız Kurt 21. Bölümde de nefes kesecek

YALNIZ KURT 21. BÖLÜM İZLE

YALNIZ KURT YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Golyat'ın elinde tuttuğu kumpas kayıtlarını alabilmek için otele sızan Altay beklemediği bir sürprizle karşılaşmış ve 5 numaranın amcası Halit olduğunu öğrenmiştir. Altay ve Halit için artık yüzleşme vaktidir. Altay'ın, amcası Halit'ten alacağı bir intikamı vardır.

Topal ise kendisine verilen yeni bir görev ile harekete geçer. Hedefinde bir değil birden fazla kişi vardır. Topal'ın önce kimin peşine düşeceğinden emin olmayan herkes oldukça tedirgindir. Oysaki o çoktan planını yapmış ve hedefindeki ilk kişiyi ağına düşürmüştür bile.

Kuzey Irak'ta Nizam'ı elinden kaçıran Viking köşeye sıkışmıştır. Türkiye'ye dönmek ister ama Amerikalılar Viking'in bölgedeki faaliyetlerinden ötürü yargılanmasını talep ederler. Viking'in Türkiye'ye dönüşü tahmin ettiği kadar kolay olmayacaktır.

Altay, Halit'in kendi safında olması yönündeki teklifini kabul eder. Halit, Altay'ın varisi olması karşılığında bu teklifini kabul ettiğini düşünse de Altay'ın Halit'ten sürpriz bir talebi vardır. Halit'in bu talebi yerine getirmesi hiç de kolay olmayacaktır.

Ortalık iyice karıştığını düşünen Doğan tedbirleri arttırır. Ela ve Sare'nin hayatını riske atmak istemez ve onları evden göndermek ister. Bu duruma şaşıran Sare neler olduğunu anlamaya çalışır.

Topal'ın hedefinde kimler vardır ve ilk olarak kimi infaz edecektir? Kuzey Irak'ta yargılanan Viking'e ne olacak, Viking ülkeye dönebilecek mi? Altay Halit'ten ne ister, Halit'in yerine getiremeyeceği bu talep nedir? Sare Doğan'ın teklifine ne diyecek, kalacak mı yoksa Ela'yı da alıp gidecek mi?

YALNIZ KURT SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar