Anasayfa /  Güncel

Vatandaş TOKİ sonuçlarını bekliyor… TOKİ İstanbul kura çekilişi ne zaman?

TOKİ konut başvuruları için neredeyse 10 katı başvuru yapıldı. En fazla başvuru yapılan il ise İstanbul oldu. TOKİ kura çekiliş tarihleri henüz açıklanmadı. Vatandaşlar TOKİ kura çekilişi sonuçlarını beklerken Ayazma, Kayaşehir, Tuzla TOKİ kura çekimi ne zaman sorularına da cevap arıyor.

Abone ol
Abone ol 01 Mayıs 2019 20:20

TOKİ başvurularını yapan vatandaşlar şimdi TOKİ kura çekilişi sonuçlarını merakla bekliyor. Ayazma, Kayaşehir, Tuzla TOKİ kura çekimi ne zaman? TOKİ 50 bin sosyal konut projelerinde kura sonuçları, kura çekilişlerinin tamamlanmasının ardından açıklanacak. İşte detaylar…

TOKİ KURA ÇEKİMİ SONUÇ DETAYLARI

TOKİ kura tarihlerine TOKİ’nin resmi internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. TOKİ 50 bin sosyal konut projelerinde kura sonuçları, kura çekilişlerinin tamamlanmasının ardından açıklanacak.

toki sözcü ile ilgili görsel sonucu

TOKİ BAŞVURULARI FARKLI TARİHLERE BÖLÜNMÜŞTÜ

Başvuru işlemleri normal vatandaşlardan 6-25 Mart, emeklilerden 26 Mart-5 Nisan, en az yüzde 40 engellilerden 8-12 Nisan, şehit aileleri ve vazife malulleri ile dul ve yetimlerin başvuruları ise 15-19 Nisan’da alınmıştı. TOKİ 50 bin sosyal konut projelerinde kura sonuçları, kura çekilişlerinin tamamlanmasının ardından açıklanacak. TOKİ kura sonuçları açıklanır açıklanmaz haberimizin içerisinde yer alacak.


Yorumlar