Anasayfa /  Foto Galeri

Ünlü isimler Vodafone Sultanlar Ligi’nin 40. Yılını düzenlenen özel bir geceyle kutladı

Vodafone, kadın voleyboluna verdiği desteği ve Vodafone Sultanlar Ligi’nin 40. Yılı ve milli takımın altın yılını Esma Sultan Yalısı’nda düzenlenen özel bir geceyle kutladı. İş, sanat ve cemiyet dünyasının tanınmış simalarının buluştuğu gecede ENBE Orkestrası sahne aldı. Gecenin müziklerini ise DJ Mahmut Orhan yaptı.

Ünlü isimler Vodafone Sultanlar Ligi’nin 40. Yılını düzenlenen özel bir geceyle kutladı - Sayfa 1

VODAFONE SULTANLAR LİGİ’NİN  40. YILI İÇİN ÖZEL KUTLAMA  

Vodafone, kadın voleyboluna verdiği desteği ve Vodafone Sultanlar Ligi’nin 40. Yılı ve milli takımın  altın yılını Esma Sultan Yalısı’nda düzenlenen özel bir geceyle kutladı. İş, sanat ve cemiyet dünyasının tanınmış simalarının buluştuğu gecede ENBE Orkestrası sahne aldı. Gecenin müziklerini ise DJ Mahmut Orhan yaptı.

Ünlü isimler Vodafone Sultanlar Ligi’nin 40. Yılını düzenlenen özel bir geceyle kutladı - Sayfa 2

19 Ocak 2024 – Dünyada kadın voleyboluna, Türkiye’de ise kadın sporuna yönelik en yüksek ve kapsamlı sponsorluk anlaşmasına imza atan Vodafone, hem bu sponsorluğunu hem de Vodafone Sultanlar Ligi’nin 40. yılını özel bir geceyle kutladı. 

Ünlü isimler Vodafone Sultanlar Ligi’nin 40. Yılını düzenlenen özel bir geceyle kutladı - Sayfa 3

Esma Sultan Yalısı’nda düzenlenen geceye Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı (TVF) Mehmet Akif Üstündağ, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Hüseyin Yücel , Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı, Vakıfbank Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Ferkan Merdan, Aras Bulut İynemli, Ece Sükan,  Feryal Gülman, Çiğdem- Behzat Uygur, Bade İşçil,  Deren Talu, Melisa Şenolsun gibi iş, sanat ve cemiyet dünyasının pek çok ünlü ismi katıldı. 

Ünlü isimler Vodafone Sultanlar Ligi’nin 40. Yılını düzenlenen özel bir geceyle kutladı - Sayfa 4

A Milli Kadın Voleybol Takımı ve Vodafone Sultanlar Ligi oyuncularının da katıldığı gecede ENBE Orkestrası sahne aldı. Sevilen parçalarıyla dinleyicileri keyifli bir müzik yolculuğuna çıkaran ENBE Orkestrası büyük beğeni topladı. Gecenin müziklerini ise DJ Mahmut Orhan yaptı.