Anasayfa /  Medya /  Dizi /  Fragman izle

Üç Kız Kardeş 17.Bölüm 2. Fragmanı izle | Üç Kız Kardeş 17.Bölüm izle

Üç Kız Kardeş 17.Bölüm 2. Fragmanı izle . Üç Kız Kardeş 17.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Üç Kız Kardeş 17.Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Üç Kız Kardeş dizisinin yeni bölümü 13 Eylül Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Üç Kız Kardeş 17.Bölüm izle

Abone ol
Abone ol 13 Eylül 2022 01:21

Üç Kız Kardeş 17.Bölüm 2. Fragmanı izle | Üç Kız Kardeş 17.Bölüm izle

Başrollerinde İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya ve Almila Ada gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Üç Kız Kardeş 17.Bölümde de ekrana kitleyecek

ÜÇ KIZ KARDEŞ 17.BÖLÜM İZLE

ÜÇ KIZ KARDEŞ YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Mine'nin Somer'in bebeğini dünyaya getirmesi, dolu dizgin giden Somer ve Türkan'ın aşk hayatını etkiler. Mine'nin planı bebeğiyle birlikte Somer'in kalbini de hayatını da yeniden kazanmaktır. Mine, Somer'i elde etmek için Nihat'ın varlığını Somer'i kışkırtmaya yönelik kullanır. Nihat, bebek uğruna Mine'ye de zarar vermeye kalkınca Somer, Mine ve bebeğini sahiplenmek durumunda kalır.

Nesrin'in, Mine'den öğrendiği Somer ve Mine'ye dair gerçekler Nesrin'i yıkar. Nesrin, geçmişinde Dönüş'le ilgili yaşadığı travmalara zihnen yolculuk etmeye başlayınca bütün aile Nesrin'in etrafında seferber olur.

Derya, Fatih'ten öğrendiği üzere Fatih'in kendi öz babası olduğunu düşünürken bir yandan da yeni bir hayata başlamanın eşiğindedir. Serdar ve Derya, üniversitede istedikleri bölümü kazanmıştır. Bu öğrenim hayaline bir tek Dönüş eşlik edemez.

Özer, bir zamanlar terk ettiği oğluyla yüzleşmek zorunda kalır. Özer'in oğlu Mustafa Korman, Ayvalık'a gelir.

Somer, Mine ve bebeğine sahip çıkacak mı? Nesrin'in yaşadığı travma Dönüş'ün annesiyle ilgili gerçekleri öğrenmesine neden olacak mı? Mustafa, babası Özer'den talep ettiklerini alabilecek mi?

ÜÇ KIZ KARDEŞ SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar