Anasayfa /  Medya /  Dizi

Üç Kız Kardeş 12.Bölüm Ful izle | Üç Kız Kardeş 13.Bölüm Fragmanı izle

Üç Kız Kardeş 12.Bölüm KANAL D'de yayınlandıktan sonra internette de yayınlandı. Üç Kız Kardeş 12.Bölüm Ful izle. Üç Kız Kardeş 13.Bölümde neler olcak? İlginç ayrıntıların olduğu Üç Kız Kardeş 13.Bölüm Fragmanı yayınlandı. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Üç Kız Kardeş dizisinin yeni bölümü 24 Mayıs Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle. Üç Kız Kardeş 12.Bölüm Ful izle

Abone ol
Abone ol 18 Mayıs 2022 02:50

Üç Kız Kardeş 12.Bölüm Ful izle | Üç Kız Kardeş 13.Bölüm Fragmanı izle

Başrollerinde İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya ve Almila Ada gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Üç Kız Kardeş 13.Bölümde de ekrana kitleyecek

ÜÇ KIZ KARDEŞ 12.BÖLÜM FUL İZLE

ÜÇ KIZ KARDEŞ SON BÖLÜMDE NELRE OLDU?

Somer, Türkan’ı kazanma çabası içindeyken Türkan’ın ayrılık konusunda kararlı duruşu Somer’i daha da çileden çıkarır. Mahkeme günü de artık yakındır. Türkan babasının rahatsızlığı yüzünden Somer’le olan durumunu bir türlü açıklayamaz. Nesrin’i de zora sokan bir durumdur bu. Somer, Sadık’a karşı evlilik oyunu sürdürürken Nesrin’in de desteğini alır.

Nesrin, Rüçhan’ın artık kızını istemediğini bildiği için büyük bir çıkmazın içindedir. Somer bu noktada Nesrin’in yanında yer alır.

Nihat, Somer’e karşı savaşında Mine’yi ve çocuğunu kullanarak iyice mahkûm eder kendine. Mine Nihat’ın bu takıntılı tutumundan korkmaya başlamıştır. Rüçhan’ın iş birliği teklifi onu Nihat’a karşı biraz olsun güçlendirir. Rüçhan için ise bu iş birliği tamamen kendi gizli hesaplarına hizmet etmektedir.

Serdar ve Dönüş arasındaki gerilimler, Hakan ve Derya arasındaki kıskançlık krizleri, Somer’in Türkan’ı ikna etme çabası üç erkeği bir araya getirir. Türkan ve Somer arasında yaşanacak bir hesaplaşma Türkan’ın vereceği kararı büyük ölçüde etkileyecektir.

ÜÇ KIZ KARDEŞ SON BÖLÜM İZLE

Yorumlar