Anasayfa /  Ekonomi /  Memurlar

TÜBİTAK 142 Personel Alımı Gerçekleştirecek

TÜBİTAK Başkanlığın Resmi Gazete'nin 19 Nisan 2019 tarihli sayısında yayımlanan ilanına göre, BİLGEM BTE bünyesinde görev yapmak üzere, lisans mezunu 129'u araştırmacı ve önlisans mezunu 13'ü teknisyen olmak üzere 142 Ar-Ge personeli alınacak.

Abone ol
Abone ol 19 Nisan 2019 19:36

Alınacak personeller Kocaeli ilinde görev yapacak olup, ilan için son başvuru tarihi 10 Mayıs 2019 tarihidir.

BAŞVURU KOŞULLARI

Yayımlanan personel alım ilanına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları ise şu şekilde;

T.C. Vatandaşı olmak. Kamu haklarından yasaklanmamış olmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak.

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak. Mesai saatleri dışında çalışma engeli bulunmamak. Vardiyalı olarak çalışmasına engel bir durumu bulunmamak.

18 yaşını tamamlamış olmak Birimde ihtiyaç duyulan diğer idari hizmetlerin yerine getirilmesinde görev almak. Askerlik ile herhangi bir ilişiği bulunmamak.

Kadrolara göre belirlenen öğrenim şartını sağlamak, alım yapılacak ilde ikamet etmek yada edebilecek olmak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucu olumlu olmak.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

TÜBİTAK tarafından yayımlanan personel alım ilanında başvurulara dair şu açıklamalar yapıldı.

Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler Kurumumuz internet sayfasında (www.tubitak.gov.tr), Devlet Personel Başkanlığının ve Türkiye İş Kurumunun internet sayfalarında yer almakta.

İş Başvuruları TÜBİTAK İş Başvuru Sistemi (https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmekte.


Yorumlar