Anasayfa /  Magazin

Tolga Karel'in eski eşi Günay Musayeva sevgilisini bıçakladı!

Tolga Karel'in eski eşi Günay Musayeva, kendisini ve oğlu Cihangir'i darp eden sevgilisi Taha Tatlıcı'yı bıçakladı. Musayeva, Kanal D'de yayınlanan canlı yayın programına açıklama yaptı.

Abone ol
Abone ol 21 Mayıs 2019 18:45

Ünlü model Günay Musayeva, geçtiğimiz günlerde, Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına katılmış ve eski eşi Tolga Karel hakkında çarpıcı suçlamalarda bulunmuştu. Musayeva, Tolga Karel'in oğlu Cihangir ile hiç ilgilenmediğini, görmek istemediğini ve nafaka ödemediğini iddia etmişti.

Tolga Karel için kiralık katil tutan eski eşi Günay Musayeva sevgilisini bıçakladı - Sayfa 1

Bu haberlerle gündeme gelen Museyava'nın şimdi de oğluna ve kendisini darp ettiği iddiasıyla sevgilisi Taha Tatlı'yı bıçakladığı iddia edildi. Musayeva'nın sevgilisi Taha Tatlıcı'nın ihbarı sonrası ünlü manken hakkında dava açtı. İstanbul Ailenin Korunması Bürosunca olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Tolga Karel için kiralık katil tutan eski eşi Günay Musayeva sevgilisini bıçakladı - Sayfa 2

Soruşturma kapsamında ifadesi alınan Günay Musayeva, olayda asıl kendisinin darp edildiğini ve mağdur olduğunu belirterek, ''Taha çok sinirliydi. Oğlumu dövdü. Oğlumu ve kendimi korumak için bıçağı alarak karşısına geçtim. Üzerime saldırdığında bıçak ona battı. Ben kendimi koruyordum'' ifadelerini kullandı.

Tolga Karel için kiralık katil tutan eski eşi Günay Musayeva sevgilisini bıçakladı - Sayfa 3

Savcılık tarafından yürütülen soruşturma sonunda ünlü manken hakkında, 'Silahla yaralama' suçundan dava açıldı. 2,5 yıla kadar hapsi istenen ünlü manken, Asliye Ceza Mahkemesi'nde yargılanacak. 

Tolga Karel için kiralık katil tutan eski eşi Günay Musayeva sevgilisini bıçakladı - Sayfa 4

Bıçaklanan Taha Tatlıcı, ünlü mankeni ve çocuğunu dövdüğü ile ilgili iddialar hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.

Tolga Karel için kiralık katil tutan eski eşi Günay Musayeva sevgilisini bıçakladı - Sayfa 6

Günay Musayeva, sevgilisi Taha Tatlıcı'yı bıçakladıktan sonra ise ilk defa açıklama yaptı. 

Tolga Karel için kiralık katil tutan eski eşi Günay Musayeva sevgilisini bıçakladı - Sayfa 7

Konu hakkında 2. Sayfa programına açıklama yapan ve iddiaları yalanlamayan Musayeva, "Çok canım yanıyor, üzgünüm zor anlar daha fazla konuşmak istemiyorum." dedi.

Tolga Karel için kiralık katil tutan eski eşi Günay Musayeva sevgilisini bıçakladı - Sayfa 8

Günay Musayeva, Tolga Karel hakkında yaptığı suçlamaların ardından Karel'den Musayeva'ya şok edecek bir suçlama gelmişti.

Tolga Karel için kiralık katil tutan eski eşi Günay Musayeva sevgilisini bıçakladı - Sayfa 10

Karel, "Beni öldürtmek için emir verdiği adamın yakalanıp cezaevine atıldığını anlattı mı size? Ya da 'Bir tek şartla boşanırım beni Türk vatandaşı yaparsan' deyip 1 yıl sırf bu yüzden beklediği mi?'' diyerek Musayeva'nın kendisini öldürtmek istediğini iddia etmişti.


Yorumlar