Anasayfa /  Politika /  Ak parti

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın acı günü! Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın annesi vefat etti.

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın annesi İhsan Kadaifci vefat etti. Acı haberin ardından çok sayıda isim taziye mesajı yayınladı.

Abone ol
Abone ol 20 Kasım 2020 07:36

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın acı günü! Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın annesi İhsan Kadaifci vefat etti.

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ın annesi İhsan Kadaifci vefat etti. Acı haberin ardından çok sayıda isim taziye mesajı yayınladı.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Twitter hesabından "Ticaret Bakanımız Ruhsar Pekcan Hanımefendinin muhterem validesinin vefatını üzüntüyle öğrendim. Merhumeye Allah'tan rahmet, Sayın Bakanımıza ve kederli ailesine sabır ve başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun" mesajını paylaştı.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ise paylaştığı taziye mesajında "Ticaret Bakanımız Sayın Ruhsar Pekcan Hanımefendinin, vefat eden kıymetli annesine Allah'tan rahmet, değerli Bakanımıza, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun" ifadelerini kaydetti.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 89 yaşında vefat eden Kadaifci'ye ilişkin sosyal medya paylaşımında, "Bakan arkadaşım Ruhsar Pekcan Hanımefendi'nin kıymetli annesi vefat etti. Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nde durumunu yakından takip ediyorduk. Merhumeye Allah'tan rahmet, Ruhsar Hanımefendi'ye, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun." ifadesini kullandı.

 

Yorumlar