Anasayfa /  Spor

TFF'den Süper Kupa bilgilendirmesi! Ligde erteleme kararı çıktı! Yeni transferler oynayabilecek mi?

Türkiye Futbol Federasyonu, 7 Nisan 2024'te oynanmasına karar verilen Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki Süper Kupa maçına ilişkin bir bilgilendirme yayınladı. TFF'den Süper Kupa bilgilendirmesi! Ligde erteleme kararı çıktı! Yeni transferler oynayabilecek mi?

Abone ol
Abone ol 21 Şubat 2024 22:48

TFF'den Süper Kupa bilgilendirmesi! Ligde erteleme kararı çıktı! Yeni transferler oynayabilecek mi?

Türkiye Futbol Federasyonu, 7 Nisan 2024'te oynanmasına karar verilen Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki Süper Kupa karşılaşmasına ilişkin bir bilgilendirme mesajı paylaştı.

LİGE ERTELEME

TFF, Süper Lig'in birer hafta kaydırılararak 26 Mayıs 2024'te sona ereceğini açıkladı. Konuya ilişkin bilgilendirmede, "Trendyol Süper Lig'in 5, 6, 7 ve 8 Nisan tarihlerinde oynanması planlanan 32. haftadan itibaren birer hafta kaydırılarak 26 Mayıs 2024 tarihinde tamamlanmasına karar verilmiştir" ifadeleri kullanıldı.

YENİ TRANSFERLER OYNAYACAK MI?

Süper Kupa'nın ertelenmiş olması nedeniyle yeni transferlerin 7 Nisan'daki maçta oynayıp oynamama durumları merak ediliyordu. TFF'nin konuya ilişkin yaptığı bilgilendirmede, "Turkcell Süper Kupa müsabakasında takvim değişikliği nedeniyle Futbol Müsabaka Talimatı'nın 18. maddesinin bu maçta uygulanmamasına ve kulüplerin transfer ettiği futbolcuları

 

Yorumlar