Anasayfa /  Medya /  Dizi

Teşkilat 53.Bölümde neler oldu? Teşkilat 53.Bölüm ful izle

Teşkilat 53.Bölümde neler oldu? Teşkilat 53.Bölüm TRT 1 ekranlarında yayınlandıktan sonra internette de yayınlandı. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Teşkilat dizisinin yeni bölümü 30 Ekim Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle ekran gelerek nefesleri kesti. Teşkilat 53.Bölümde neler oldu? Teşkilat 52.Bölüm Ful izle

Abone ol
Abone ol 31 Ekim 2022 04:50

Teşkilat 53.Bölüm TRT 1 ekranlarında yayınlandı

Yönetmenliğini Burak Arlıel’in yaptığı, Murat Yıldırım, Deniz Baysal Yurtcu, Gürkan Uygun, Turgut Tunçalp, Levent Can, Yunus Emre Yıldırımer, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say, Ergün Metin, Seren Deniz, Yunus Narin, Atılay Uluışık, Cansu Büşra Tuman, Ebru Nil Aydın, Hande Dilan Hancı, Ela Naz Koçak oyuncuların rol aldığı Teşkilat yeni bölümü ile de nefets kesti

TEŞKİLAT 53.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ömer, deşifre olma tehlikesiyle yüz yüzeyken, diğer yanda Halit Başkan ölüm kalım mücadelesi vermektedir! Hartley’nin planı Ömer’i yeni bir maceranın içine sürükler.

Ekibe döndükten sonra ilk saha operasyonuna çıkan Zehra, bu zorlu görevde Hartley’nin bir sonraki adımını öğrenmek için her yolu dener.

Efkar ve Korkut ise hedeflerine doğru ilerlerken hiç beklemedikleri bir durumla karşı karşıya kalır. Bir yanda Teşkilat’ın operasyonu, diğer yanda Hartley’nin hamleleriyle adeta bir satranç oyunu kurulmuştur. Bitirici hamleyi kim yapacaktır? 

TEŞKİLAT 53.BÖLÜM FUL İZLE

Teşkilat dizisinin yeni bölümüleri ile her pazar akşamı saat 20.00 itibariyle TRT 1 ekranlarında olack

 

Etiketler teşkilat dizisi
Yorumlar